1 658.00 грн 1 576.00 грн

Плойка для волосся GAMA G-EVO 25 DIGITAL IHT TOURMALINE - це нова модель, яка володіє новітніми сучасними технологіями і функціями. Модель створена для максимально простого використання.

Плойка GAMA G-EVO 25 (F11.25GEVO) оснащена робочим стволом з корисною довжиною 110 мм, який має турмалінове покриття. Турмалінове покриття забезпечує чудове ковзання волосся, а так само захищає волосся в процесі завивки. Завдяки властивості турмаліну виділяти негативні іони при нагріванні, волосся завжди буде захищено від втрати вологи. Негативні іони стимулюють кутикулу волосся до закриття, в результаті чого волосся залишається гідратованим, м'яким і блискучим. Негативні іони сприяють зняттю статики з волосся, роблячи його більш рухливим і слухняним.

Модель SC0602 має сучасну електронну систему регулювання температури. Модель максимально розігрівається до 220 C, а регулювання температури можливе від 150 до 220 градусів. Крім того, плойка оснащена системою рівномірного і миттєвого нагріву IHT TECHNOLOGY, яка підтримує точну температуру під час роботи з інструментом.

Дизайн моделі простий і дуже зручний. На ручці мінімум елементів і всього кілька кнопок. Заданий режим роботи виводиться на LCD дисплеї. Термоізольований наконечник вбереже Вас від можливих опіків, полегшить накрутку волосся, а так само дозволить класти плойку на будь-яку поверхню. Шнур живлення з обертанням дозволить Вам виконувати будь-яку завивку і не буде заважати при обертанні плойки. У моделі реалізована система автоматичного відключення після 60 хвилин використання, а так само універсальне живлення 110 - 240 В.

Особливості моделі SC0602:

  • Турмалінове покриття робочої поверхні
  • Діаметр 25 мм
  • Цифрова система регулювання температури нагріву
  • Максимальний нагрів 220 C
  • Діапазон регулювання нагріву 150 - 230 C
  • Автоматичне відключення через 60 хвилин
  • Вбудована підставка
  • Термоізольований наконечник
  • Мережевий шнур 1.8 метра з обертанням
  • LED дисплей
Габарити 31 x 3.5 см
Діаметр, мм 25 мм
Довжина робочої поверхні 110 мм
Серія G-EVO
Тип плойки кругла
Максимальна температура нагрівання 220 C
Покриття турмалін
Діапазон температури нагрівання 150-220 °C
Терморегулятор електронний
Автовимкнення так
Подвійний вольтаж 110-240 В так
Довжина шнура 1.8 м
Колір чорний
Вага 234 г
Подскажите, пожалуйста, какая на самом деле длина шнура и длина рабочей поверхности. Просто в разных интернет-магазинах можно увидететь, что длина и 3 м, и 1,8м, и что длина рабочей поверхности больше, чем у плойки GamaNova 25mm. Также указывают разные страны производства: Италия, Китай. Как на самом деле?
GAMA Professional
Здравствуйте! Длина шнура 1.8 метра. Длина рабочей поверхности 110 мм. Производство - Китай и только. Эти модели больше ни где не изготавливают. Есть собственный завод в Китае и на нем выпускаются абсолютно все выпрямители и плойки. Никакой Италии, кроме фенов, GAMA не делает.

Ще не було питань.

Супутні та схожі