2 944.00 грн 2 650.00 грн

Автоматична плойка для завивки волосся GAMA WONDER CURL GC0101 це приголомшливий професійний інструмент для створення локонів Вашої мрії. Плойка дозволяє максимально швидко і безпечно виконати завивку волосся. Просте управління і легка вага спростять експлуатацію і зроблять роботу з машинкою легкою і невимушеною.

Завивка волосся відбувається в спеціальній камері з нагрівальним елементом діаметром 19 мм. Нагрівальний елемент має турмалінове покриття, яке надає додаткового захисту волоссю від втрати вологи під час завивки. Турмалін випромінює негативні іони під час нагрівання, які закривають кутикулу, а інфрачервоне тепло прогріває волосся зсередини, забезпечуючи захист зовнішнього шару і хороший результат завивки.

Плойка WONDER CURL GC0101 має один температурний режим - 220 C. Це дозволяє використовувати інструмент з будь-яким типом волосся. Спеціальний звуковий таймер сповістить Вас, коли пора випускати волосся. Таймер встановлений на 12 секунд, але кожні 3 секунди так само лунає звуковий сигнал. Це може бути корисно, якщо у Вас слабке волосся і Вам немає необхідності чекати до кінця. Ви можете випустити волосся в будь-який момент.

Корпус моделі дуже легкий і ергономічний - в руці інструмент сидить добре. На корпусі є кнопка включення і важіль під вказівний палець для виконання завивки. Нагрівальна камера має захисну кришку, яка автоматично закривається при виконанні завивки. Так само на кришці є замок для фіксації кришки після використання плойки.

Особливості GAMA WONDER CURL GC0101:

  • Швидка професійна завивка волосся
  • Нагрівальний елемент діаметром 19 мм
  • Турмалінове покриття
  • Автоматичне відключення через 60 хвилин
  • Температура нагрівання 220 0C
  • Технологія антибактеріального захисту Silver Nano
  • Мережевий шнур з обертанням і довжиною 2 метри
  • Система подвійного вольтаж 110 - 220 В
Максимальна температура нагрівання 220 C
Покриття турмалін
Потужність 25 - 42 W
Терморегулятор без регулятора
Кількість температурних режимів 1
Автовимкнення так
Подвійний вольтаж 110-240 В так
Довжина шнура 2 м
Колір чорний
Діаметр, мм 19 мм
Тип плойки машинка для створення локонів
Вага 350 г

Відгуків поки що немає.

Ще не було питань.