2 746.00 грн 2 472.00 грн

GAMA STARLIGHT ARGAN - це випрямляч популярної серії STARLIGHT, розроблений спеціально для використання з аргановою олією. Турбота про здоров'я волосся завжди була, є і буде актуальною, тому GAMA Professional розробляє спеціальний випрямляч, здатний забезпечити посилення корисного впливу на волосся арганового масла.

Комплексний підхід допоможе придбати Вашому волоссю втрачене здоров'я, відновити його структуру, забезпечити живлення волосся від коренів до кінчиків, збільшити міцність і еластичність волосся, зберігаючи колірний пігмент. Всі достоїнства і переваги використання арганового масла підсилюють випрямляч STARLIGHT ARGAN (GI0101) завдяки своїм передовим технологіям і функціям. Модель допоможе не тільки ефективно вирівняти волосся, але й уберегти його від можливих пошкоджень температури, а також добитися чудового результату для волосся - здоров'я і блиску.

Модель оснащена турмаліновими пластинами з плаваючою системою, яка забезпечує рівномірний розподіл тиску на волосся, рівномірне зіткнення пластин і вбереже від механічних травм від зайвого тиску на волосся. Турмалін має приголомшливу властивість - він виділяє негативні іони при нагріванні, а так само випромінює м'яке тепло в інфрачервоному діапазоні. Це сприяє не тільки збереженню здоров'я волосся, але і скорочення часу на вирівнювання.

Технологія IHT забезпечує рівномірний і швидкий прогрів пластин протягом усього часу роботи з утюжком. Пластини нагріваються в рекордний час - 14 секунд. Завдяки підтримці постійної температури, вирівнювання буде швидким, ефективним і безпечним.

Технологія ION PLUS забезпечить насичення Вашого волосся мільйонами негативних іонів, які, стимулюючи кутикулу до закриття, забезпечать захист волосся від втрати вологи, надаючи йому м'якості, шовковистості, блиску і слухняності. ION PLUS працює на 80% ефективніше традиційних систем іонізації.

Утюжок STARLIGHT ARGAN (GI0101) оснащений цифровим управлінням з LCD дисплеєм. Температура регулюється в діапазоні від 150 до 230 градусів, що дозволить використовувати випрямляч з будь-яким типом волосся. З цією моделлю Ви зможете відновити здоров'я свого волосся і добитися неймовірних результатів, використовуючи його спільно з аргановою олією.

Випрямляч оснащений автоматичним вимиканням через 60 хвилин, щоб гарантувати максимальну безпеку. Завдяки універсальному живленню 100-240 В, Ви можете використовувати цей випрямляч в будь-якій країні світу.

Арганове масло можна застосовувати до або після укладання: просто додайте кілька крапель на вологе волосся, перед сушінням і укладанням. Ви можете використовувати його в якості зволожуючої маски до миття волосся, завдавши його перед миттям і трошки потримати в теплі, щоб волосся добре ввібрало його в себе. Для усунення ефекту кручення волосся, GAMA рекомендує нанести кілька крапель на сухе волосся, після використання випрямляча.

Особливості моделі GAMA STARLIGHT ARGAN (GI0101):

 • Серія для використання з аргановою олією
 • Неймовірно здорове, м'яке і блискуче волосся
 • Система іонізації Ion Plus
 • Цифрове управління з LCD дисплеєм
 • Турмалінові плаваючі пластини
 • Регулювання температури від 150 до 230 C
 • Система блокування кнопок
 • Система автоматичного відключення через 60 хвилин
 • Мережевий шнур 3 метри з обертанням
 • Технологія IHT Універсальне харчування 100 - 240 В
 • Розмір пластин 28 x 90 мм

Комплектація:

 • Випрямляч
 • Термозахисний чохол
 • Пляшка з маслом Арганії і Макадамії (30 мл)
Випрямляч STARLIGHT ARGAN (GI0101) видео
Серія ARGAN
Максимальна температура нагрівання 230 C
Покриття турмалін
Потужність 40 - 45 W
Іонізація так
Терморегулятор електронний
Кількість температурних режимів потрібна гнучкість
Автовимкнення так
Подвійний вольтаж 110-240 В так
Довжина шнура 3 м
Колір білий
Довжина нагрівальних пластин 90 мм
Ширина нагрівальних пластин 28 мм
Плаваючі пластини так
Габарити длина 26 см
Вага 248 г
Ірина / 15.06.2023
Вітаю. Вже більше 10-ти років користуюсь моделю СР3М, з турмаліновими пластинками і функцією Laser ion, дуже сильно ним задоволена. Але нажаль зламався і маю придбати новий. Сподобався дизайн starlight argan Gl0101, чи подібні вони по своїм функціям?
GAMA Professional - Україна
Вітаємо! Все залежить від того, яка саме модель у вас була. Але модель GI0101 - це повнофункціональний випрямляч, в якому є все, що необхідно для якісного та безпечного випрямлення волосся.
Інна / 17.12.2022
Підкажіть чим відрізняються випрямлювачі сей і GAMA CP1 NOVA TSUBAKI GI0310?
GAMA Professional - Україна
Вітаємо! Серії випрямлячів різні - STARLIGHT та NOVA. Це дизайн та наявність певних технологій. У більшості технічних характеристик випрямлячі однакові.
Юля / 24.07.2019
Спасибо за ответ!
Можно узнать подробнее об испльзуемом в этой модели выпрямителя композитном материале?
Благодарю
GAMA Professional
К сожалению данная информация закрыта. Состав материала не разглашается производителем. Можем сказать, что сегодня практически не осталось инструментов, в которых применяются цельно керамические пластины. Например, GAMA выпускает только плойки-гофре с такими пластинами, а утюжки практически уже никто не делает так. Композитные материалы позволяют сделать выпрямитель легче, а прогрев пластин мгновенным и равномерным, благодаря чему удалось снизить потребляемую мощность выпрямителей, а так же добиться более устойчивой температуры за счет ее мгновенного изменения в процессе работы.
Юля / 20.07.2019
Скажите пожалуйста, на какой материал нанесено турмалиновое покрытие пластин? Т.е. из чего изготовлены сами пластины?
Подойдёт ли эта модель для домашнего использования на вьющиеся волной (относительно послушные, не окрашенные) волосы?
Я использовала керамику с турмалиновым покрытием другого бренда. Гаму мне советовали давно и единогласно разные специалисты.
Но хотелось бы выбрать наиболее подходящий (и щадящий) для себя вариант.
Цель : выпрямление волос, их блеск. Иногда лёгкая завивка.
Спасибо
GAMA Professional
Здравствуйте! Пластины изготовлены из композитного материала. Для Вашей задачи модель подойдет без проблем

Теги: арган, старлайт