2 796.00 грн

Вподобаний багатьом випрямляч STARLIGHT тепер в складі нової серії по догляду за волоссям GAMA 5D THERAPY. Тепер модель STARLIGHT стала ще функціональнішою і ефективнішою. Всі достоїнства і переваги, які несе в собі серія 5D THERAPY реалізовані в новинці.

Модель оснащена рухливими або плаваючими пластинами з турмаліновим покриттям. Завдяки властивостям турмаліну виробляти негативні іони під час роботи, Ваше волосся вже захищається при торканні до пластин. Турмалін володіє чудовим ковзанням і в поєднанні з плаваючими пластинами виключені мікротравми волосся, які можуть виникнути механічним шляхом від надлишкового тиску на них. Швидкий і рівномірний прогрів пластин виконує технологія IHT.

Інноваційною системою інфрачервоного тепла оснащений новий STARLIGHT TOURMALINE 5D. Ідея використання інфрачервоного нагріву несе в собі безліч переваг, серед яких безпека і ефективність. Завдяки інфрачервоному діапазону, тепло ефективно проникає у волосся, прогріваючи його з середини. Таким чином, волосся не втрачатиме велику кількість вологи, а сам результат від випрямлення буде довшим і стійким. Процес випрямлення відбуватиметься легше і швидше.

Утюжок STARLIGHT TOURMALINE 5D GI0102 оснащений технологією GAMA Ozone3Ion, яка є серцем попередньої серії 4D THERAPY і яка належним чином була оцінена користувачами GAMA. Згенеровані іони і молекули озону активно очищають шкіру голови і відкривають пори, сприяючи насиченню озоном і підвищуючи мікроциркуляцію крові волосяних цибулин. Завдяки такому впливу, підвищується живлення коренів волосся, що сприяє відновленню його здоров'я і омолодження.

Технологія іонізації Ion Plus і Nano Silver подарує Вам відчуття свіжості і чистоти на довгий час. Іонізація активно знімає статику з волосся, надає йому блиску, робить його слухняним і м'яким. Наночастинки срібла сприяють нейтралізації різних бактерій, які можуть бути на волоссі. Таким чином, Ваше волосся буде слухняним і чистими тривалий час, а так само надійно захищене від поганого впливу зовнішнього середовища.

Цифрове управління з LCD дисплеєм дозволяє нагрівати пластини в діапазоні від 150 до 230 0C, що робить випрямляч універсальним в застосуванні з будь-яким типом волосся. Наявність системи автоматичного відключення через 60 хвилин підвищує безпечну і комфортну експлуатацію випрямляча.

Особливості моделі STARLIGHT TOURMALINE 5D - IHT INFRARED HEAT:

  • IHT INSTANT TECHNOLOGY - миттєвий рівномірний нагрів
  • Турмалінові пластини розміром 28 x 90 мм
  • Система плаваючих пластин
  • Технологія іонізації волосся Ion Plus
  • Технологія захисту і відновлення волосся Ozone3Ion
  • Автоматичне відключення через 60 хвилин
  • Технологія Nano Silver
  • Регульована температура нагріву в діапазоні від 150 до 230C
  • LCD дисплей і цифрове управління
  • Технологія інфрачервоного нагріву INFRARED HEAT
Серія 5D THERAPY
Довжина нагрівальних пластин 90 мм
Максимальна температура нагрівання 230 C
Потужність 40 - 45 W
Ширина нагрівальних пластин 28 мм
Плаваючі пластини так
Покриття турмалін
Іонізація так
Терморегулятор електронний
Кількість температурних режимів потрібна гнучкість
Автовимкнення так
Подвійний вольтаж 110-240 В так
Довжина шнура 3 м
Колір червоний
Вага 248 г
Заказала этот утюжок. Волосы довольно густые, сухие, пористые, ниже плеч, осветлены мелким мелированием, вьются очень и пушатся.10 лет пользовалась Гамма СР3 керамико-турмалиновое покрытие, очень довольна,так как волосы приглаживает ,делает даже блестящими, эластичнее,хоть он и без встроенной ионизации. За 10 лет последний год стала замечать ,что слазит по краям пластин покрытие,оголяя металл или что-то там,не знаю... К слову ,ровняла им я волосы первые 8 лет чуть ли не ежедневно. Так вот из-за того,что покрытие стадо слезать(и это аж спустя 10 лет!!! нещадного использования! Он и падал не раз),заказала новый,этот,с ионизацией и плавающими пластинами. Очень нравится! Выпрямляет скорее моего предыдущего утюга ,и это при самой низкой из возможных температур!(150), волосы лучше приглажены, наверное,это ионизация помогла,я очень довольна покупкой! И доставка бесплатная на новую почту была,что очень удобно, быстро и приятно! Спасибо! Рекомендую утюжок и магазин!
GAMA Professiona - Україна
Дякуємо Вам за розвернутий відгук, раді що Ви задоволені!
Добрый день! Какую модель вы бы посоветовали с турмалиновым покрытием и ионизацией. Волосы длинные и густые, практически ровные, немного пушатся? Заранее спасибо
GAMA Professional - Україна
Вітаємо Вас! Якщо волосся майже пряме, то Ви можете обирати практично будь-яку модель, яка на Вас дивиться. GI0102, SI0185, GI0108, GI0103
Добрый день! данным утюжком можно делать локоны?
GAMA Professional - Україна
Вітаємо Вас! Даною моделлю можна створювати локони
Добрий день. Порадьте будь ласка випрямляч для тонкого злегка хвилястого волосся середньої довжини.Дякую за відповідь.
GAMA Professional
Вітаємо Вас! Для Вашої потреби підійдуть багато моделей. Можемо порадити такі: GI0102, SI0185, GI0103, GI0105, P21.CP9DION.3D, GI0402
Здравствуйте. Подскажите, пожалуйста, не могу определиться между 4D и 5D. Волосы хорошие, не окрашенные, ровные, но которые короткие только растут и особенно у висков имеют свойство крутиться при высокой влажности. Выпрямитель чаще всего буду использовать для завивки локонов, особенно внизу волос. Помогите, пожалуйста, определиться. Заранее спасибо)
GAMA Professional
Здравствуйте! Удобней всего Вам будет пользоваться данной моделью, а также моделями SI0185, GI0103
Здравствуйте! У меня волосы по плечи, редкие. Подойдёт мне такой утюжок? Хотела чтобы были пластины 24 мм, но не нашла с инфракрасным нагревом
GAMA Professional
Здравствуйте! Модель Вам подойдет и обеспечит быстрое выпрямление. Используйте термозащиту дял волос
Добрый день.Скажите пожалуйста где лучше покрытие у этой модели или Ga.Ma Keration Starlight Digital 3D?В чем их разница?
GAMA Professional
Здравствуйте! Покрытие модели 5D - турмалиновое, у модели keration это турмалиновая основа с дополнительными компонентами, которые делают утюжок более универсальным, а покрытие более выносливым. Выпрямители стоит сравнивать не по покрытию, а в целом по назначению и свойствам.
Скажите пожалуйста какая разница в этой модели и УТЮЖОК GAMA STARLIGHT IHT TOURMALINE ION ?
GAMA Professional
Добрый день! Разница в ширине пластин, атак же наличии у данной модели технологий 5D Therapy
Доброго дня. ніяк не можу визначитися з випрямлячем...))) Який обрати, щоб менше шкодив волоссю ( дуже випадає ). В мене густе, кучеряве (не просто хвилясте), довге волосся. Титан чи турмалін? Яка модель? Дякую за відповідь.
GAMA Professional
Вітаємо Вас! Якщо є тенденція до випадання волосся, то бажано дивитись в сторону турмалінового покриття. Ви можете спробувати цю модель, або ж модель G-STYLE OXY-ACTIVE IHT (SI0185) - в неї також дуже дбайливе покриття пластин.
Здравствуйте. Скажите, с чем связано, что данной модели нет ни в одном магазине в Украине и у поставщика? Стоит ли ждать пока она появится в продаже или может лучше обратить внимание на другую модель ( у меня короткие с челкой волосы, обесцвеченные и очень ломкие).
GAMA Professional
Добрый день! Мы и есть поставщик, как только получим - будет модель в Украине. Ждем отгрузку с завода - задержки там. Вы можете посмотреть модель GI0103 - это очень хороший утюжок и отличная комплектация.
Наталія / 25.11.2023
Чи є нормально якщо утюжок наче потріскує? купили такий донці і коли включили сам випрямлювач весь час потріскує?
GAMA Professional - Україна
Вітаємо! Так це нормально - потріскування - робота іонізатора.
Оксана / 31.10.2022
Вітаю! Підкажіть, будь ласка, орієнтовний час, коли матимете цю модель у наявності. Дякую)
GAMA Professional - Україна
Вітаємо! Такої інформації не маємо. Зараз спостерігаються затримки як на заводі так і логістиці.
Наталя / 15.07.2022
Добрий день, чи буде цей прилад працювати в мережі з напругою 110 вольт?
GAMA Professional - Україна
Вітаємо! Так, буде.
Елена / 03.01.2022
Страна произволитель данной модели?
GAMA Professional - Україна
Вітаємо Вас! Зборка всіх випрямлячів GAMA робиться у Китаї
Виолетта / 18.08.2021
А в данной модели есть замок на фиксацию пластин?
GAMA Professional - Україна
Вітаємо Вас! На жаль у серії випрямлячів Starlight немає замків для пластин.
Серія приладів для укладання волосся GAMA 5D THERAPY
Серія приладів для укладання волосся GAMA 5D THERAPY
У кращих традиціях GAMA Professional продовжує розробляти технологічні рішення та інноваційні технології для виробництва професійних електроінструментів для волосся, в основі яких лежить ідея надійно і ефективної експлуатації, а так само збереження і..

Теги: старлайт