1 460.00 грн 1 387.00 грн

GAMA ON-OFF Titanio GI2513 – це достатньо функціональний, оснащений новітніми технологіями випрямляч для волосся. Випрямляч з ефективною системою захисту волосся тепер зможуть оцінити володарки довгого та густого волосся, адже модель спроектована спеціально для Вас. Модель яскраво виділяється із усього модельного ряду професійних випрямлячів GAMA.

Випрямляч GAMA GI2513 оснащений рухомими титановими пластинами розміром 30 x 120 мм. Збільшена ширина і довжина пластин значно збільшує площу прогріву пасма волосся, а також збільшує ефективність випрямлення на довгому волоссі. Широкі пластини краще і швидше прогрівають волосся, що дозволить Вам працювати швидше і набагато ефективніше за один прохід пасма. Магазин www.gama.in.ua рекомендує цю модель до використання як в салоні, так і в домашніх цілях при роботі зі середнім та довгим волоссям. Широка пластина забезпечить більший і красивіший локон при виконанні підкручування волосся на утюжок. Титанові пластини відмінно ковзають по волоссю, а також рівномірно розподіляють тепло по всій площі, забезпечуючи якісне випрямлення.

Універсальність моделі ON-OFF Titanio обмежена, оскільки терморегулятору в даній моделі немає - пластини нагріваються до 230 С. Таким чином, випрямляч добре підходить для випрямлення натурального волосся, а також фарбованого волосся (густого, довгого, кучерявого) за умови його нормального стану.

Дизайн моделі традиційний та ергономічний. Сам корпус має закруглену форму що значно спрощує створення завивки на випрямляч. Випрямляч може бути використаний у будь-якій країні світу завдяки універсальному живленню 110 – 240 В.

Особливості моделі GAMA ON-OFF Titanio GI2513:

  • Рухомі титанові пластини розміром 30 x 120 мм.
  • IHT технологія миттєвого рівномірного нагрівання
  • Статичний нагрів до 230 С
  • Округлий дизайн – можливість створення локонів
  • Система плаваючих пластин запобігатиме зайвому тиску на волосся
  • Поворотний шнур на 360°, максимальна простота використання

У комплекті:

  • Випрямляч
  • Документація
Довжина нагрівальних пластин 120 мм
Максимальна температура нагрівання 230 C
Потужність 39 W
Ширина нагрівальних пластин 30 мм
Плаваючі пластини так
Покриття титан
Іонізація ні
Терморегулятор без регулятора
Кількість температурних режимів 1
Автовимкнення ні
Подвійний вольтаж 110-240 В так
Довжина шнура 3 м
Колір чорний

Відгуків поки що немає.

Ще не було питань.

Теги: гама тітаніо