1 225.00 грн 1 140.00 грн

Багатофункціональна машинка для стрижки GAMA GCX621 - це інструмент, який поєднує в собі 5 універсальних функцій, в тому числі бритву і прилад для стрижки брів.

Сучасна багатофункціональна машинка GAMA GCX621 має зручну м'яку сенсорну рукоятку, яка забезпечує надійний хват. Виготовлена з найбільш технологічних і новітніх матеріалів.

Машинка GAMA GCX 621 дозволяє регулювати стрижку волосся від 2,5 до 30 мм, завдяки набору з 4 насадок. Змінні головки дозволяють виробляти стрижку волосся на голові, у вухах, носі, скронях, на тілі, в зоні брів, а також філірувати волосся.

Багатофункціональна машинка для стрижки GAMA GCX621 працює як від мережі, так і від акумулятора, що робить її автономною і практичною у використанні. Дорожній чохол в комплекті робить її зручною для перенесення і по істині універсальною.

Особливості машинки для стрижки волосся GA.MA GCX621

  • Система живлення: від акумулятора і від мережі
  • Лезо: нержавіюча сталь
  • Мотор - постійного струму
  • Кількість насадок в комплекті - 4 насадки (2,5-30 мм)
  • Комплектація: машинка для стрижки, 5 знімних головок, стенд для підзарядки, шнур для підключення до мережі, щіточка для чистки, 4 насадки, гребінець для стрижки та ножиці, чохол для перенесення.
  • Вага 144 г
Знімний ножовий блок ні
Кількість насадок 4
Лезо нержавіюча сталь
Робота без підзарядки (хв) 50
Тип живлення акумулятор/мережа
Тип машинки багатофункціональна
Тип мотора роторний
Колір чорний
Вага 144 г

Відгуків поки що немає.

Ще не було питань.