1 979.00 грн 1 782.00 грн

Якщо Ви професійний стиліст і підшукуєте для роботи довговічний і ефективний випрямляч, то утюжок GAMA CP1 VERA CERAMICA LASER ION (P21.CP1LCK) безсумнівно Вам сподобається. Модель являє собою оновлений випрямляч GAMA ON/OFF і має цілий ряд відмінностей.

Особливістю моделі є суцільнокерамічні пластини шириною 24 мм і довжиною 90 мм. Неймовірне ковзання по волоссю і ефективне прогрівання забезпечать найкращі результати в найкоротший час. Пластини оснащені технологією Nano Silver та системою захисту від подряпин - Anti-Scratching System. Можете хоч ножем дряпати пластини - вони все одно вони будуть гладкими. Такі пластини підходять для щоденної роботи, оскільки вони дуже витривалі і довговічні.

Для захисту волосся від високої температури в моделі реалізована технологія іонізації Laser Ion Technology. З перших секунд роботи випрямляча мільйони негативно заряджених іонів будуть насичувати волосся і сприяти збереженню природної вологи, забезпечуючи безпечне випрямлення волосся, надаючи йому блиску і м'якості.

Випрямляч GAMA VERA CERAMICA розігрівається до температури 220 C. Це середня температура при якій можна безпечно і ефективно випрямляти практично будь-який тип волосся. Температурний режим всього один, терморегулятора немає.

Особливості моделі:

  • Керамічні пластини 24 x 90 мм
  • Система запобігання подряпин Anti-Scratching System
  • Антибактеріальна технологія Nano Sliver
  • Температура нагрівання 220 C
  • Система іонізації волосся Laser Ion Technology
  • Мережевий шнур з обертанням 3 метри
Максимальна температура нагрівання 220 C
Покриття кераміка
Іонізація так
Терморегулятор без регулятора
Кількість температурних режимів 1
Автовимкнення ні
Подвійний вольтаж 110-240 В так
Довжина шнура 3 м
Колір чорний
Ширина нагрівальних пластин 24 мм
Плаваючі пластини ні

Ще не було питань.