2 177.00 грн 2 069.00 грн

GAMA G-EVO ULTRA LIGHT 3800 RED TITANIUM ION (A11.UL3800DC.RS) це компактний і функціональний фен для волосся GAMA з потужною системою іонізації і високою продуктивністю.

Особливість моделі в її ультра легкому корпусі, який володіє хорошою ергономікою. Завдяки компактному і легкому корпусу, моделлю дуже зручно сушити волосся самій собі, що робить її дуже зручною для експлуатації вдома.

Потужна система іонізації ION PLUS подарує Вашому волоссю блиск і м'якість, а так само надійно захистить його під час сушіння. Знімаючи статику з волосся, іонізація сприяє швидкому закриванню волосяних лусочок, що перешкоджає втраті великої кількості вологи в структурі волосся. Завдяки цьому, Ваше волосся залишається здоровим і сильним. Іонізація сприяє зміцненню здоров'я волосся, надаючи йому м'якості і слухняності. Система ION PLUS здатна виробляти на 80% більше негативних іонів в порівнянні зі стандартними системами іонізації, які застосовуються в приладах для волосся.

Легка вага і приголомшлива продуктивність забезпечує легкий мотор постійного струму зі збільшеним терміном служби і зниженим рівнем шуму. Завдяки такому мотору фен відмінно збалансований по вазі, а в роботі він дуже тихий. Система управління феном традиційна - на корпусі розташовані два перемикача режимів температури і швидкості повітряного потоку. Так само присутня кнопка холодного обдування для фіксації укладання. Модель має довгий шнур живлення 3 метри.

Особливості моделі GAMA G-EVO ULTRA LIGHT 3800 RED TITANIUM ION:

  • Потужність 2000 Вт
  • Технологія Ion Plus
  • Ультра легкий вага в 435 грам
  • Компактний корпус розмірами 17 x 9 x 25 см
  • В комплекті 2 насадки-концентратор (4 і 6 мм)
  • 3 режими температури
  • 2 режиму швидкості
  • Холодний обдув
Габарити (Д x В x Ш) 17 x 26 x 9 см
Серія G-EVO
Тип мотора DC мотор
Тип фен
Потужність 2000 W
Іонізація так
Кількість швидкостей потоку 2
Функція холодного повітря так
Кількість температурних режимів 3
Насадки у комплекті насадка-концентратор 4 мм, насадка-концентратор 6 мм
Довжина шнура 3 м
Колір червоний
Вага 435 г

Відгуків поки що немає.

Ще не було питань.