2 474.00 грн 2 301.00 грн

Утюжок для волосся GAMA G-STYLE TITANIUM P11.GSTYLETIT.NR - серія випрямлячів G-STYLE, яка відрізняється технологічністю і функціональністю.

Технологія IHT - миттєвого розподілу тепла по пластинах забезпечує рівномірний нагрів пластини, що сприяє поліпшенню результатів у роботі. Модель має округлений дизайн і чудове управління. Цифровий дисплей завжди відображає температуру нагрівання, яку дуже зручно змінювати окремими кнопками. Регулювання температури в діапазоні 150 - 230 градусів.

Плаваючі пластини випрямляча покращують робочий процес і бережуть волосся від зайвого силового впливу. Титанове покриття пластин надає легкість в роботі з утюжком, покращуючи ковзання пластин по волоссю, а також надає волоссю особливого блиску. Прилад автоматично вимикається якщо не використовується протягом 60 хвилин.

Корпус моделі прекрасно зібраний і має вузький округлений дизайн. Це дає можливість використовувати прилад як для прямих, так і для хвилястих зачісок. Час нагріву утюжка всього 14.3 секунди.

Особливості випрямляча волосся G-STYLE TITANIUM:

  • Округлений дизайн для прямих або хвилястих зачісок
  • Регульована температура нагріву 150 - 230 градусів
  • Титанове покриття пластин LCD дисплей
  • Система плаваючих пластин
  • 3х метровий кабель живлення з обертанням на 360 градусів
  • Автовимкнення 
Габарити длина прибора 25 см, розміри пластин - 2.2 x 9 см
Серія G-STYLE
Максимальна температура нагрівання 230 C
Потужність 42 W
Плаваючі пластини так
Покриття титан
Іонізація ні
Терморегулятор електронний
Кількість температурних режимів потрібна гнучкість
Автовимкнення так
Подвійний вольтаж 110-240 В так
Довжина шнура 3 м
Колір чорний
Добрый день!
Купила данную модель пока не пользовалась из-за не понятной детали которая меня смущает.
Где ионизация выступает усик проволочки. Это так должно быть или это брак?
Почему утюжок этой модели пришел не чёрный, а серый ? Оригинал ли это ?
GAMA Professional
Здравствуйте! Усик-проволочка это нормально так и должно быть. Цвет корпуса может отличатся от заявленного. Последние модели мы получили не черные, а в сероватом оттенке. Если на корпусе модели есть голограмма и/или Вы приобретали выпрямитель у наших партнеров, то у Вас нет повода думать что это не оригинал.
Купила цю модель 31-Го травня 2017 року. За описом модель має працювати з напругою 110-240 V, тобто як в Європі , так і в США за використанням адаптера (не конвертера). При вмиканні випрямляча в 110-вольтну розетку з адаптером пристрій включається на 30 секунд і вимикається. Як мені перевірити чи пристрій вийшов з ладу? Як скористатись гарантійним сервісом з іншої країни?
GAMA Professional
Вітаємо!
Автоматичне вимикання моделі може свідчити про несумісність моделі по частоті напруги, або ж про несправність. Якщо Ви придбали випрямляч у нас, то Ви можете скористатися діагностикою та ремонтом (якщо буде необхідно) в нашому сервісі на території України. Якщо випрямляч був придбаний не в нас, тоді Вам необхідно звернутися до Вашого продавця. Також Ви можете відшукати сервіс GAMA в тій країні, якій Ви знаходитесь, якщо там є офіційний сервіс GAMA.
Alina / 23.04.2021
Здравствуйте, подходит ли данный утюжек для биксипластии, ботокса?
GAMA Professional - Україна
Вітаємо! Цілком підходить

Теги: ж-стайл