breadcrumbs_revolution_theme

GAMA Professional - відомий італійський бренд, який вже понад 40 років займається виробництвом різного перукарського електроінструменту високої якості із застосуванням новітніх технологій.

Ми пропонуємо професійні інструменти для турботи про Вашу красу

Цей девіз протягом 40 років роботи надихає фахівців GAMA Professional на те, щоб займати лідируючу позицію в сфері професійних інструментів для волосся, таких як випрямлячі волосся і машинки для стрижки, і реалізовувати свою продукцію в більш ніж 50 країнах світу.

Історія GAMA Professional 

Почалася в 1969, коли група стилістів об'єдналася в пошуку нових інструментів для укладання волосся, помітивши тенденцію до створення нових стилів у деяких салонах краси. Так і народився проект GAMA Professional, представлений першим професійним випрямлячем для волосся, з якого власне і почався сплеск професійного інтересу до бренду на міжнародному рівні.

Для створення образів за лаштунками модних показів і в салонах краси стилісти почали використовувати продукцію GAMA Professional, що стало запорукою успіху торгової марки.

Постійний пошук рішень для поліпшення продукції привів компанію до проведення власних досліджень і створення інноваційних технологій, які виявилися дуже успішними.

З розробкою в кінці 90-х років нової технології швидкого нагрівання QuickHeat, випрямлячі для волосся фірми GAMA зробили мрію реальністю - утюжок для волосся GAMA готовий до роботи всього за кілька секунд, що не могло не зробити революцію в салонах краси. 

В останні роки бренд GAMA Professional розширив свою концепцію краси і стилю, пропонуючи не тільки випрямлячі для волосся, але і плойки для завивки волосся, професійні машинки для стрижки та фени GAMA для своїх клієнтів.

GAMA Professional в світі

Почавши свою діяльність з італійського ринку, фірма GAMA розширювала присутність своєї продукції в салонах краси на міжнародному рівні, за допомогою аргентинських, іспанських, російських, бразильських і французьких стилістів. Сьогодні GAMA Professional є і в Україні.

У компанії є власні представництва, а також точки продажів продукції більш ніж в 50 країнах світу. Дослідницькі лабораторії GAMA Professional знаходяться в Італії, Аргентині та Китаї. Там проводитися тестування нових розробок для їх інтеграції в іншу культурну середу, а також проводитися їх адаптація до смаків людей і тенденціям в різних країнах.

Діяльність торгової марки в галузі досліджень знаходиться в постійному розвитку в різних частинах світу, для того, щоб постійно пропонувати новинки стилістам і звичайним покупцям, яким цікавий стиль і турбота про своє волосся.