breadcrumbs_revolution_theme

Компанія «Вікторія» вже більше 20 років є надійним постачальником обладнання для салонів краси і перукарень України. Основний напрямок нашої роботи - повне оснащення салонів краси і продаж електроінструментів, косметики для волосся і витратних матеріалів для професійного використання в перукарнях і салонах краси.

Наша співпраця з італійською торговою маркою GAMA Professional налічує вже понад 15 років. За цей час нас з'єднали не тільки міцні бізнес-зв'язки, а й довіра, дружба і взаєморозуміння, так необхідні для успішного співробітництва.

Офіційне представництво

Компанія «Вікторія» є офіційним представником GAMA Professional в Україні. У нас представлений широкий асортимент продукції торгової марки, включаючи професійні випрямлячі, машинки для стрижки, плойки для волосся і різні перукарські аксесуари GAMA.

Доступність товарів GAMA PROFESSIONAL

Компанія «Вікторія» є частим учасником українських профільних виставок для майстрів перукарського мистецтва і продукцію GAMA Professional завжди можна знайти на наших стендах. Філіальна мережа компанії «Вікторія» полегшує замовлення, доставку і отримання товарів в 7 містах України (Дніпро, Київ, Харків, Одеса, Львів, Запоріжжя і Черкаси). Так само ми здійснюємо доставку продукції GAMA в будь-який населений пункт України.

Гарантійне обслуговування

Компанія "Вікторія" надає офіційне гарантійне обслуговування електроприладів GAMA Professional. Також компанія здійснює післягарантійний сервіс і ремонт товарів GAMA Professional. Купуючи товари у нас, Ви завжди можете бути впевнені в тому, що ваш товар дійсно оригінальний, і в разі будь-якої проблеми ми завжди знайдемо швидке і ефективне рішення.