2 055.00 грн

Фен LEGGERO Ozone-Ion модель серії по догляду за волоссям 4D THERAPY. Представлений на виставці Cosmoprof 2016 року ця унікальний фен має технологію, яка не має аналогів. Дана модель входить в комплекс по догляду за волоссям 4D THERAPY до складу якого так само входять випрямляч волосся і гребінець.

Фен має унікальну технологію Active Ozone 3 Ion, яка здатна усунути ефект кучерявого волосся, очищає шкіру голови, сприяє відновленню волосся. Молекули озону, які фен виробляє в процесі роботи, ефективно видаляють жир і різні забруднення з шкіри голови, відкриваючи при цьому волосяні фолікули. Вплив оксигенації на волосяні цибулини надає волоссю омолоджуючий ефект, а негативні іони пожвавлюють волосся і відновлюють його структуру, перешкоджаючи його крученню і завивці і роблячи його блискучим, гладким і більш сильним.

Маючи повний комплект приладів 4D THERAPY, Ви отримуєте не тільки догляд за волоссям, але і лікування, здатне зробити Ваше волосся міцним, сильним, блискучим і слухняним. 10 з 8 жінок порекомендували використання інструментів нове серії 4D THERAPY.

Переваги та особливості:

  • Технологія Active Ozone 3 Ion - омолоджуючий ефект
  • Технологія Ion Plus з постійним випромінюванням
  • Потужність 2400 Вт
  • Двигун змінного струму з тривалим терміном служби
  • 6 режимів температури, 2 режими швидкості, холодний обдув
  • Знімний фільтр для легкого очищення
  • У комплекті: насадка-дифузор, 2 насадки-концентратора (сопло завтовшки 6 мм і 9 мм)

Відео презентації технології серії 4D THERAPY

Фен LEGGERO OZONE-ION 4D THERAPY (GH2003)  видео

Серія 4D THERAPY
Тип мотора AC мотор
Тип фен
Типорозмір фена стандартний
Потужність 2400 W
Іонізація так
Кількість швидкостей потоку 2
Загальна кількість режимів роботи 8
Функція холодного повітря так
Кількість температурних режимів 6
Насадки у комплекті 3
Довжина шнура 3 м
Колір синій
Скажите, пожалуйста, сколько лет гарантии на этот фен? На коробке написано 2+3 года, т.е. 5 лет? Пользуюсь этим замечательным феном 2 года и вот случилась неприятность, он затрещал, заискрился и из него пошел дым. Куда обращаться с ремонтом? Гарантия ещё действует?
GAMA Professiona - Україна
Здравствуйте! Гарантия на изделие 12 месяцев. Скорее всего мотор забит волосами и пылью. За сервисным обслуживанием можете обратиться к нам.

Ще не було питань.

GAMA 4D THERAPY - нова серія з комплексного догляду за волоссям
GAMA 4D THERAPY - нова серія з комплексного догляду за волоссям
Ga.Ma представляє нову революційну технологію 4D THERAPY (4D ТЕРАПІЯ). Дана технологія була представлена в 2016 році в Італії на виставці Cosmoprof - найпопулярнішою майданчику по презентації новинок від світових виробників професійних електроінструм..