1 212.00 грн

Фен GAMA POTENZA Ion 4D THERAPY це унікальна модель, яка поєднує в собі технологію іонізації Ion Plus і технологію активного насичення озоном - Ozone3. Легкий - цей фен створений для максимально комфортного використання. Маючи середні габарити, він прекрасно підійде для домашнього використання. Руки не відчуватимуть втоми, оскільки фен легкий і добре збалансований по вазі щодо ручки.

Модель дуже потужна - 2400 Вт, що покриває будь-які вимоги як професійного, так і побутового спрямування. Завдяки потужному повітряному потоку, з цією моделлю Ви з легкістю зможете виконувати різні укладання волосся. Традиційно модель має 3 температурні режими і 2 швидкості, а також кнопку холодного обдування. Елементи управління розміщені на передній стороні ручки і не викликають ніякого дискомфорту - перемикачі зручні і «сидять» на своєму місці.

Найцікавішим в моделі GAMA POTENZA Ion (GH1112) є наявність технології Ion Plus і Ozone3. Концепція серії GAMA 4D Therapy полягає в можливості зберігати здоров'я волосся, а також сприяти його відновленню. Технологія GAMA ION PLUS це нова технологія іонізації волосся, завдяки якій кількість негативних іонів, які генеруються зросла на 80% в порівнянні з традиційними системами іонізації. Що це дає для користувача? По-перше, дія іонів відмінно знімає статику з волосся, роблячи його м'якше і більш слухняним. По-друге, під впливом негативних іонів волосяні лусочки краще закриваються, а значить волосся не втратить багато вологи і здоров'я. Технологія Ozone3 працює спільно з системою іонізації і сприяє очищенню пор шкіри голови, сприяючи кращому притоку кисню до коренів волосся. Таким чином, в комплексі, технологія 4D Therapy володіє чотирма перевагами - знімає статику з волосся, надає йому блиск, відновлює здоров'я волосся і надає йому антивіковий ефект.

Особливості моделі GAMA POTENZA Ion (GH1112):

  • Потужність 2400 Вт
  • Технологія Ozone3Ion
  • Легка і збалансована вага
  • Ультралегкий і тихий DC мотор з підвищеним терміном служби
  • 3 температурні режими
  • 2 режиму швидкості
  • Холодний обдув
  • Петелька для підвішування
  • Знімний фільтр
  • В комплекті насадка-концентратор
Габарити длина 21.5 см
Серія 4D THERAPY
Тип мотора DC мотор
Тип фен
Типорозмір фена стандартний
Потужність 2400 W
Іонізація так
Кількість швидкостей потоку 2
Загальна кількість режимів роботи 6
Функція холодного повітря так
Кількість температурних режимів 2
Насадки у комплекті 1
Довжина шнура 1.8 м
Колір синій
Вага 440 г

Відгуків поки що немає.

Валентина / 14.01.2022
Здраствуйте, есть ли насадки?
GAMA Professional - Україна
Вітаємо! Які насадки Вас цікавлять? У комплекті є насадка-концентратор
Анна / 08.07.2019
А, вообще, существуют?
GAMA Professional
Существует конечно, но на данный момент их нет в наличии и в ближайшее время поставки не планируются.
Анна / 08.07.2019
Можно ли докупить насадки (диффузор и концентратор)?
GAMA Professional
Здравствуйте! На данный момент насадок к фену нет
GAMA 4D THERAPY - нова серія з комплексного догляду за волоссям
GAMA 4D THERAPY - нова серія з комплексного догляду за волоссям
Ga.Ma представляє нову революційну технологію 4D THERAPY (4D ТЕРАПІЯ). Дана технологія була представлена в 2016 році в Італії на виставці Cosmoprof - найпопулярнішою майданчику по презентації новинок від світових виробників професійних електроінструм..

Теги: A21.POTENZAION.4D