968.00 грн

Серія щипців для завивки GAMA NOVA DIGITAL TOURMALINE - це універсальний і простий у використанні професійний інструмент для створення завивки на будь-якому волоссі. У моделі передбачено все необхідне і використовуються кращі матеріали для забезпечення максимального ефекту завивки.

Модель NOVA 33 DIGITAL TOURMALINE має турмалінове покриття робочої поверхні. Будьте впевнені - Ваше волосся надійно захищене під час завивки. Одним з переваг турмаліну є здатність матеріалу вивільняти негативні іони при нагріванні, які сприяють збереженню природної вологи волосся, шляхом стимулювання кутикули до закриття. Так само турмалін має чудове ковзання, тому пошкодження волосся тертям виключено. З покриттям TOURMALINE Ваше волосся після завивки буде м'яким і блискучим, а тривалість завивки буде максимальною.

Плойка для волосся NOVA 33 (F21.33NOVA) дозволяє використовувати її з будь-яким типом волосся завдяки гнучкому температурному режиму. Модель має цифрове управління і дозволяє регулювати температуру нагрівання в діапазоні 150 - 220 C. Обраний температурний режим завжди залишається під контролем і виводитися на LCD дисплей.

Модель має функцію автоматичного відключення через 60 хвилин після включення. Так само модель оснащена функцією швидкого нагріву Quick Heat і функцією збереження останніх налаштувань - Smart Memory.

NOVA 33 (F21.33NOVA) може використовуватися в будь-якій країні світу - модель оснащена універсальною системою живлення 110 - 220 В. Довгий гнучкий шнур з функцією обертання забезпечить хорошу ступінь свободи при роботі з інструментом.

Особливості моделі GAMA NOVA 33 (F21.33NOVA):

  • Діаметр 33 мм для великих і об'ємних хвиль
  • Турмалінове покриття робочої поверхні
  • Цифрове управління з LCD дисплеєм
  • Регулювання температури в межах 150 - 220 C
  • Ергономічна ручка
  • Термоізольований наконечник
  • Подвійний вольтаж 110-220 В
  • Вбудована безпечна підставка
  • Мережевий шнур 3 метри з обертанням на 360 градусів

Серія плойок GAMA NOVA випускається в різних діаметрах:

Габарити 31 x 3.5 см
Діаметр, мм 33 мм
Довжина робочої поверхні 110 мм
Серія NOVA
Тип плойки кругла
Максимальна температура нагрівання 220 C
Покриття турмалін
Діапазон температури нагрівання 150-220 °C
Терморегулятор електронний
Автовимкнення так
Подвійний вольтаж 110-240 В так
Довжина шнура 1.8 м
Колір чорний
Вага 192 г
Добрый день! Есть в наличии ПЛОЙКА GAMA NOVA 33 DIDGITAL TOURMALINE (F21.33NOVA)- 1 шт??
GAMA Professiona - Україна
Вітаємо! Даної моделі немає в наявності
Здравствуйте!Есть ли в наличии Плойка профессиональная 32 мм BaByliss PRO BAB 2174TTE или Плойка для завивки GAMA NOVA 33 DIGITAL TOURMALINE (F21.33NOVA)?
GAMA Professional
Здравствуйте Оксана! Вы находитесь на сайте GAMA и других торговых марок мы не представляем. Модель GAMA NOVA 33 DIGITAL TOURMALINE (F21.33NOVA) в продажу пока не поступала, ожидается к средине лета.

Ще не було питань.

Супутні та схожі