965.00 грн 898.00 грн

Хотіли б ви мати ідеальне волосся весь час і куди б ви не відправилися? З термогребінцем GAMA Innova Mini це реально!

Ця щітка має теплові щетинки, які при нагріванні можуть випрямляти волосся, а так само допомагають розплутувати його, що дозволяє заощадити час і отримати відмінні результати дуже легко! Компактні розміри і мала вага моделі роблять її ідеальною для вашої валізи, спортивної сумки або сумочки. Вона також має універсальне живлення (110-220 В), тому модель відмінно працює в будь-якій точці світу.

Овальна голівка щітки містить 56 теплових щетинок, які досягають температури 220 °C. Наконечники щетинок, які нагріваються, містять невеликі силіконові вставки, які захищають шкіру голови від тепла.

Навколо головки щітки є 40 щетинок, які не нагріваються. Вони допомагають розплутувати волосся і служать як додатковий елемент захисту користувача від випадкового торкання до нагрітих елементів. Щетинки на цьому електричному гребінці покриті керамікою - матеріалом, який легко ковзає по волоссю і рівномірно розподіляє тепло по всій площі нагрівального елементу.

Завдяки технології Nano Silver нагріта щетина також має покриття наночастинок з потужним антибактеріальну дію, яке запобігає утворенню домішок на самих щетинках, забезпечуючи їх чистоту і дезінфекцію.

Модель GB0104 має кабель з обертанням на 360 ° і довжиною 1,8 м, щоб забезпечити максимальну свободу руху під час роботи з термогребінцем.

Особливості моделі:

  • Компактний розмір і легка вага
  • Потужність 37 Вт
  • Керамічний нагрівальний елемент і щетинки
  • Статична температура нагріву до 220 градусів
  • Шнур з обертанням довжиною 1.8 метра
  • Подвійний вольтаж 110 - 220 В
  • Мережевий індикатор на ручці
Габарити Д x Ш x В: 26 x 6 x 5 см
Серія INNOVA
Максимальна температура нагрівання 220 C
Потужність 37 W
Подвійний вольтаж 110-240 В так
Колір білий
Вага 210 г

Відгуків поки що немає.

Ще не було питань.