1 212.00 грн 1 128.00 грн

З гребінцем-випрямлячем GAMA Innova Digital 3D GB0106 Ви зможете отримати ідеальне волосся у будь-який час і куди б ви не вирушили. Модель дуже практична, не займає багато місця і може бути взята із собою практично скрізь, де це необхідно.

Ця гребінець-випрямляч має теплові щетинки, які при нагріванні можуть випрямляти волосся, а також допомагають розплутувати його, що дозволяє заощадити час і отримати відмінні результати дуже легко! Компактні розміри та мала вага моделі роблять її ідеальною для вашої валізи, спортивної сумки чи сумочки. Вона також має універсальну напругу (110-220 В), тому модель відмінно працює у будь-якій точці світу.

Овальна головка щітки містить 45 теплових щетинок, які досягають температури до 230 °C. Наконечники щетинок, що нагріваються, містять невеликі силіконові вставки, які захищають шкіру голови від тепла.

Навколо головки гребінця є спеціальні щетинки, які не нагріваються. Вони допомагають розплутувати волосся і служать як додатковий елемент захисту від випадкового дотику до нагрітих елементів. Щетинки на цій електричній гребінці покриті керамікою - матеріалом, який легко ковзає волоссям і рівномірно розподіляє тепло по всій площі нагрівального елемента.

Завдяки технології Nano Silver нагріта щетина також має покриття наночастинок з потужною антибактеріальною дією, що запобігає утворенню домішок на самих щетинках, забезпечуючи їх чистоту та дезінфекцію.

Іонізація 3D Therapy Ultra Ion – технологія, що дозволяє досягти значно більшого насичення волосся негативними іонами. З перших секунд роботи приладу, волосся активно насичується негативними іонами, стимулюючи кутикулу волосся до закриття та збереження вологи, що значно впливає на здоров'я волосся. Іонізація чудово знімає статику з волосся, роблячи його м'яким, слухняним і надаючи їм блиск.

Модель GAMA GB0106 має кабель з обертанням на 360° та довжиною 1.8 м, щоб забезпечити максимальну свободу руху під час роботи з термогребінцем.

Особливості моделі GAMA Innova Digital 3D GB0106:

  • Компактний розмір та легка вага
  • Керамічний нагрівальний елемент та щетинки
  • Регулювання нагріву від 150 до 230 градусів
  • Шнур із обертанням довжиною 1.8 метра
  • Подвійний вольтаж 110 – 220 В
  • LED індикатор на ручці

В комплекті:

  • Гребінець-випрямляч
  • Документація
Серія INNOVA
Максимальна температура нагрівання 230 C
Потужність 37 W
Іонізація так
Подвійний вольтаж 110-240 В так
Колір білий
Вага 316 г

Відгуків поки що немає.

Ще не було питань.