2 845.00 грн 2 703.00 грн

Випрямляч для волосся GAMA CP1 NOVA 5D SENSI MOON GI0317 - це сучасна і функціональна професійна модель, яка має гарні можливості і сучасну технологією захисту волосся 5D Ultra Ozone Ion Protect. Модель стильна, ергономічна, має чудовий дизайн і легка в роботі.

Технологія захисту волосся 5D Ultra Ozone Ion Protect забезпечує захист волосся як при випрямленні, так і після нього. Це комбінований вплив системи іонізації та озонування, який звільняє волосся від вільних радикалів, які скорочують молекули, які надають волоссю яскравість, окислюють їх і роблять менш сяючими. Система іонізації Ion Plus забезпечить захист волосся від втрати вологи, буде стимулювати кутикулу до закриття і робити волосся м'яким і рухливим. Система озонування сприяє очищенню волосся від вільних радикалів, а також очищенню шкіри голови.

Випрямляч NOVA 5D SENSI MOON GI0317 оснащений нагрівальними пластинами розміром 30 x 110 мм з турмаліновим покриттям, яке володіє хорошим ковзанням по волоссю і корисним впливом на здоров'я волосся. Завдяки хорошій площі пластин і технології миттєвого нагріву IHT Technology, випрямляч забезпечує високоефективне випрямлення навіть самого товстого і неслухняного волосся. Магазин gama.in.ua може рекомендувати модель GI0317 як для професійного, так і для домашнього використання. Відзначимо, корпус моделі має покриття нано-шаром срібла для антибактеріального захисту - технологія Nano Silver.

Щоб забезпечити хорошу сумісність з будь-яким типом волосся, в моделі передбачений цифровий терморегулятор з LCD дисплеєм. На вибір користувача вибір режиму нагріву пластин в діапазоні від 160 до 230 C. Таким чином, Ви зможете максимально точно підібрати необхідну температуру для конкретного волосся і завдань. Завдяки технології IHT, утюжок розігрівається всього за 15 секунд, а температура абсолютно точно підтримується під час роботи.

Дизайн моделі традиційний для лінійки випрямлячів GAMA серії NOVA. Округлений корпус допоможе Вам створювати завивку для волосся. В руці моделі «сидить» впевнено, використовувати її дуже просто. На кінцях корпусу є хороші термоізольовані наконечники, а довгий шнур живлення з обертанням буде практично непомітний під час роботи. Утюжок може бути використаний в будь-якій країні світу завдяки універсальному живленню.

Особливості моделі GAMA CP1 NOVA 5D SENSI MOON GI0317:

 • Сучасний функціональний випрямляч
 • Технологія захисту волосся 5D Ultra Ozone Ion Protect
 • Система іонізації Ion Plus
 • Плаваючі пластини з турмаліновим покриттям 30 x 100 мм
 • Терморегулятор з LCD дисплеєм
 • Вибір нагріву від 160 до 230 C
 • Автоматичне відключення через 60 хвилин
 • Мережевий кабель з обертанням

В комплекті:

 • Випрямляч
 • Документація
 • Фірмовий термочохол
Серія 5D THERAPY
Довжина нагрівальних пластин 110 мм
Максимальна температура нагрівання 230 C
Потужність 47 W
Ширина нагрівальних пластин 30 мм
Плаваючі пластини так
Покриття турмалін
Іонізація так
Терморегулятор електронний
Кількість температурних режимів потрібна гнучкість
Автовимкнення так
Подвійний вольтаж 110-240 В так
Довжина шнура 2.5 м
Колір сріблястий

Відгуків поки що немає.

Тамара / 11.04.2022
Планируется ли скидка на данную модель? Не успела купить, когда была стоимость по скидке 2000 грн
VICshop
Вітаємо! Найближчим часом знижок не буде.
Оксана / 15.02.2022
Скажуть будь ласка, в цій моделі є фіксація в закритому стані?
GAMA Professional - Україна
Вітаємо! В даній моделі замку для пластин немає.
Алина / 07.01.2022
Скажите пожалуйста, при использовании он издает звук и сильный он? Корпус при использовании сильно нагревается, нужны перчатки чтоб не обжечься?
GAMA Professional - Україна
Вітаємо! Корпус не нагрівається до необхідності використовувати перчатки. Звук потріскування буде чутно перші пів року експлуатації, оскільки у моделі є іонізатор.
Ангелина / 04.01.2022
Добрый день.
Вы бераю между тремя утюжками Утюжок GAMA CP1 NOVA DIDGITAL W&L 5D THERAPY (GI0301), Утюжок GAMA CP1 NOVA 5D SENSI MOON GI0317, Gl0310.
Какой лучше? Волосы длинные, до лопаток, тонкие. Спасибо за помощь
GAMA Professional - Україна
Вітаємо Вас! Вам підійде будь-яка з цих моделей. Яка з них краща - сказати складно, всі моделі дуже технологічні.

Супутні та схожі