2 845.00 грн 2 561.00 грн

Випрямляч для волосся GAMA CP1 NOVA 5D SENSI NIGHT GI0318 - це сучасна і функціональна професійна модель, яка має гарні можливості і сучасну технологією захисту волосся 5D Ultra Ozone Ion Protect. Модель стильна, ергономічна, має чудовий дизайн і легка в роботі.

Технологія захисту волосся 5D Ultra Ozone Ion Protect забезпечує захист волосся як при випрямленні, так і після нього. Це комбінований вплив системи іонізації та озонування, який звільняє волосся від вільних радикалів, які скорочують молекули, які надають волоссю яскравість, окислюють їх і роблять менш сяючими. Система іонізації Ion Plus забезпечить захист волосся від втрати вологи, буде стимулювати кутикулу до закриття і робити волосся м'яким і рухливим. Система озонування сприяє очищенню волосся від вільних радикалів, а також очищенню шкіри голови.

Випрямляч NOVA 5D SENSI NIGHT GI0318 оснащений нагрівальними пластинами розміром 30 x 110 мм з турмаліновим покриттям, яке володіє хорошим ковзанням по волоссю і корисним впливом на здоров'я волосся. Завдяки хорошій площі пластин і технології миттєвого нагріву IHT Technology, випрямляч забезпечує високоефективне випрямлення навіть самого товстого і неслухняного волосся. Магазин gama.in.ua може рекомендувати модель GI0318 як для професійного, так і для домашнього використання. Відзначимо, корпус моделі має покриття нано-шаром срібла для антибактеріального захисту - технологія Nano Silver.

Щоб забезпечити хорошу сумісність з будь-яким типом волосся, в моделі передбачений цифровий терморегулятор з LCD дисплеєм. На вибір користувача вибір режиму нагріву пластин в діапазоні від 160 до 230 C. Таким чином, Ви зможете максимально точно підібрати необхідну температуру для конкретного волосся і завдань. Завдяки технології IHT, утюжок розігрівається всього за 15 секунд, а температура абсолютно точно підтримується під час роботи.

Дизайн моделі традиційний для лінійки випрямлячів GAMA серії NOVA. Округлений корпус допоможе Вам створювати завивку для волосся. В руці моделі «сидить» впевнено, використовувати її дуже просто. На кінцях корпусу є хороші термоізольовані наконечники, а довгий шнур живлення з обертанням буде практично непомітний під час роботи. Утюжок може бути використаний в будь-якій країні світу завдяки універсальному живленню.

Особливості моделі GAMA CP1 NOVA 5D SENSI NIGHT GI0318:

 • Сучасний функціональний випрямляч
 • Технологія захисту волосся 5D Ultra Ozone Ion Protect
 • Система іонізації Ion Plus
 • Плаваючі пластини з турмаліновим покриттям 30 x 100 мм
 • Терморегулятор з LCD дисплеєм
 • Вибір нагріву від 160 до 230 C
 • Автоматичне відключення через 60 хвилин
 • Мережевий кабель з обертанням

В комплекті:

 • Випрямляч
 • Документація
 • Фірмовий термочохол
Серія 5D THERAPY
Максимальна температура нагрівання 230 C
Покриття турмалін
Потужність 47 W
Іонізація так
Терморегулятор електронний
Кількість температурних режимів потрібна гнучкість
Автовимкнення так
Подвійний вольтаж 110-240 В так
Довжина шнура 2.5 м
Колір чорний
Довжина нагрівальних пластин 110 мм
Ширина нагрівальних пластин 30 мм
Плаваючі пластини так
Оксана / 27.02.2023
Доброго дня) Скажіть будь ласка, яка країна виробник? Завчасно дякую ????
GAMA Professional - Україна
Вітаємо! Зборка - Китай
Ірина / 20.02.2023
Підкажіть , для середньої довжини та густини волосся підійде ця модель? Не хочу надто велику то громіздку , але з усіма найкращими технологіями
GAMA Professional - Україна
Вітаємо! Цілком підійде. Також подивіться на модель GI0105
Вікторія / 31.10.2021
Доброго дня. Підкажіть, для довгового висвітленого, тонкого та сухого волосся краще обрати дану модель чи краще іншу. Важливо, щоб випрямлення було максимально бережне для здоров’я волосся.
GAMA Professional - Україна
Вітаємо Вас! Дана модель цілком підійде для Вашого волосся. Також можете розглянути модель GI0301
Наталя / 07.09.2021
Доброго дня, скажіть будь ласка на густе, довге та хвилясте волосся, краще обрати дану модель , чи є ще якісь варіанти ? Дякую
GAMA Professional - Україна
Добрий день! Для довгого та густого волосся, тим паче хвилястого, краше обирати модель SI0101

Супутні та схожі