2 350.00 грн 2 186.00 грн

Професійний фен для волосся GAMA PLUMA 5500 OXY-ACTIVE (SH0902) володіє останніми технологічними досягненнями інженерної думки GA.MA Professional. Модель містить в собі безліч новітніх технологій і функцій, які покликані з одного боку забезпечити надійний захист волосся, а з іншого боку значно полегшити роботу майстра і збільшити термін експлуатації фена.

Технологія System C - це нова система захисту діагностики роботи фена і попередження його поломки. Згодом, працюючи в салоні, всередині фена можуть накопичуватися пил, волосся, шматочки фольги, різні продукти обробки волосся, які можуть використовуватися в салоні. Накопичене сміття може перешкоджати гарній циркуляції повітря усередині фена, що може привести до його перегріву і поломки. На жаль, далеко ні у кожного майстра є можливість щомісяця здавати свій інструмент на сервісну чистку. Технологія System C контролює температуру внутрішніх компонентів фена і в разі, якщо робота пристрою буде порушена, система автоматично переведе фен в той режим роботи, при якому буде виключене пошкодитися внутрішніх елементів щоб уникнути поломки. При цьому на кнопці холодного обдування розташована лампочка-індикатор, яка буде сигналізувати про те, що фен необхідно почистити. Очевидно, що такий підхід значно збільшить термін експлуатації фена.

Технологія Oxy-Active є інноваційною технологією, яка дозволяє отримати ефект Color Lock, тобто, забезпечити більшу тривалість стійкості кольору волосся і його блиску, завдяки незвичайному впливу активного кисню і іонів, які генеруються феном під час його роботи. Вони здатні протистояти дії вільних радикалів і підтримувати здоров'я волосся, зберігаючи його цілісність і фарбувальних пігментів. Активний кисень також сприяє глибокому очищенню шкіри голови і її більшої оксигенації, відновленню оптимальних умов для росту волосся. Наукові випробування показали, що активний кисень має антибактеріальну та протигрибкову дію. Негативні іони сприяють збереженню природної вологості волосся, а так само сприяють реконструкції зовнішньої поверхні волосся, надаючи йому м'якості, рухливості і блиску.

Фен Pluma 5500 Oxy-Active SH0902 оснащений професійним італійським двигуном змінного струму зі збільшеним ресурсом роботи. У поєднанні з високою потужністю в 2400 Вт, фен дозволить Вам виконати надшвидку сушку і укладання волосся.

Внутрішні компоненти фена мають турмалінове покриття, яке вивільняє негативні іони при нагріванні, а так само випромінює тепло в інфрачервоному діапазоні. Завдяки властивостям інфрачервоного тепла і його довжині хвилі, тепло добре проникає в центр волосся, що прискорює час на сушку і захищає волосся від високої температури.

Професійний фен GAMA Pluma 5500 Oxy-Active оснащений технологією Silver Nano, яка має бактерицидну і протигрибкову дію. Тому фен може безпечно використовуватися для роботи в салоні краси і перукарні, дбаючи про волосся Ваших клієнтів.

Дизайн фена виконаний в дусі лінійки Pluma 5500. Корпус чудово збалансований по вазі, відмінно сидить в руці, а всі органи управління розташовані дуже комфортно. Завдяки легкій вазі у Вас ніколи не буде боліти кисть, навіть після цілого робочого дня.

Особливості моделі GAMA Pluma 5500 Oxy-Active (SH0902):

 • Технологія Oxy-Active 
 • Потужність 2400 Вт
 • Технологія захисту від поломок і діагностики System C
 • Технологія іонізації Ion Plus
 • Знімний фільтр для легкого очищення
 • Професійний AC-мотор зі збільшеним ресурсом
 • Турмалінове покриття внутрішніх компонентів
 • Довгий мережевий кабель 3 метри
 • Вушко для підвішування
 • Холодний обдув
 • 2 режиму швидкості
 • 2 режими температури

У комплекті:

 • Насадка-концентратор - 4 мм
 • Насадка-концентратор - 8 мм
 • Насадка-дифузор

Модель PLUMA 5500 OXY-ACTIVE випускається в декількох кольорах:

Габарити 23.4 x 22.3 x 9 см
Серія OXY-ACTIVE
Типорозмір фена стандартний
Потужність 2400 W
Іонізація так
Кількість швидкостей потоку 2
Функція холодного повітря так
Кількість температурних режимів 3
Насадки у комплекті вузька насадка-концентратор 4 см, насадка концентратор 8 см, дифузор
Довжина шнура 3 м
Колір білий
Вага 505 грам

Відгуків поки що немає.

Ще не було питань.

Супутні та схожі