• Рейтинг:
 • Модель:
  SI0101
 • Серія:
  OXY-ACTIVE
 • Максимальна температура нагрівання:
  230 C
 • Покриття:
  Silk-Chrome
 • Потужність:
  42W
 • Іонізація:
  так
2 175.00 грн 1 958.00 грн
Швидка доставка по Україні

Нова Пошта

Офіційна гарантія

12 місяців


Ionic

technology

Profi

series

Авто

вимкнення

Плаваючі

пластини

Покриття

Silk-Chrome

Регулювання

температури

Темп.макс

230 С

Випрямляч для волосся G-STYLE OXY-ACTIVE IHT WIDE & LONG це модель, яка володіє новітніми технологіями захисту волосся. GAMA створювала і створює ефективні і безпечні випрямлячі, і з кожним роком покупцеві видаються все більш вдосконалені моделі, практично, з необмеженими можливостями.

Серцем новинки є новітня технологія OXY-ACTIVE. З плином часу речовини, які використовуються при фарбуванні волосся, можуть змінювати його структуру, шляхом відкриття кутикули і дозволяючи вільним радикалам розвиватися, що призводить до втрати блиску і здоров'я волосся. Технологія OXY-ACTIVE допомагає зберегти здоров'я і зовнішній вигляд волосся, закриваючи кутикулу і оберігаючи волосся від зовнішніх впливів. Активний кисень і іони, які виділяються в процесі роботи випрямляча, борються з дією вільних радикалів, що допомагає зберегти цілісність волосся і колірних пігментів, зберігаючи стійкий блиск і інтенсивність кольору волосся. Активний кисень також забезпечує глибоке очищення шкіри голови, підвищуючи оксигенацію коренів, яка відновлює оптимальні умови для росту волосся.

Додатково до основної технології, модель GAMA SI0101 оснащена системою іонізації Ion Plus, яка насичує волосся мільйонами негативних іонів, що сприяють зняттю статики, надаючи волоссю м'якості і слухняності. Іонізація стимулює кутикулу до закриття, чим сприяє збереженню природної вологи волосся.

Новинка оснащена широкими і довгими плаваючими пластинами з турмаліновим покриттям і технологією миттєвого рівномірного прогріву IHT Technology. Розмір пластин становить 33 x 110 мм, що дозволить з легкістю вирівнювати навіть найдовше і густе волосся. Завдяки системі IHT процес вирівнювання займе дуже короткий час і буде максимально ефективним і безпечним. Плаваюча система забезпечить ідеальне зіткнення пластин і компенсує зайвий тиск на волосся, чим вбереже його від можливого механічного пошкодження.

Турмалінове покриття володіє чудовим ковзанням по волоссю - мікротравми в результаті тертя виключені. Можливість турмаліну вивільняти негативні іони під час нагрівання і випромінювати м'яке тепло в інфрачервоному діапазоні посприяє додатковому захисту Вашого волосся і прискорить процес роботи з утюжком.

Модель має цифрову систему управління з LCD дисплеєм. Регулювання температури перебуває в межах 150 - 230 градусів. Такий діапазон дозволить використовувати випрямляч з будь-яким типом волосся незалежно від його стану.

G-Style Oxy-Active IHT Wide & Long дуже простий у використанні. Легка вага і кабель живлення 3 метри з обертанням на 360 ° забезпечать невимушену експлуатацію. Округлий дизайн дозволить не тільки вирівнювати волосся, але і підкручувати його.

Особливості моделі G-Style Oxy-Active IHT Wide & Long:

 • Технологія захисту волосся Oxy-Active
 • Технологія іонізації Ion Plus
 • Технологія Silver Nano
 • Регулювання температури нагріву в діапазоні 150 ° - 230 °
 • Автоматичне відключення через 60 хвилин
 • Мережевий шнур 3 метри з обертанням на 360 градусів
 • Плаваючі пластини з турмаліновим покриттям
 • Технологія миттєвого нагріву IHT
 • Цифрове управління з дисплеєм
Серія OXY-ACTIVE
Максимальна температура нагрівання 230 C
Покриття Silk-Chrome
Потужність 42W
Іонізація так
Терморегулятор цифровий
Кількість температурних режимів потрібна гнучкість
Автовимкнення так
Подвійний вольтаж 110-240 В ні
Довжина шнура 3 м
Колір чорний
Довжина нагрівальних пластин 110 мм
Ширина нагрівальних пластин 33 мм
Плаваючі пластини так
Габарити длина 26 см
Вага 260 г
Aida / 08.02.2021
Здравствуйте. У меня неокрашенные вьющиеся нетонкие волнистые волосы, немного суховаты. Подскажите пожалуйста какой утюжок будет выпрямлять с наименьшим вредом. Заинтересована этой моделью, также моделью GAMA STARLIGHT ARGAN (GI0101). У них примерно одинаковая цена, скажите какой будет лучше??
GAMA Professional - Україна
Вітаємо Вас! Можна розглядати цю модель, а можно модель GI0105.

Супутні та схожі

Теги: оксі актив, ж-стайл