2 384.00 грн 2 027.00 грн

Випрямляч для волосся G-STYLE OXY-ACTIVE IHT SI0186 - це модель, яка володіє новітніми технологіями захисту волосся. GAMA створювала і створює ефективні і безпечні випрямлячі, і з кожним роком покупцеві видаються все більш вдосконалені моделі, практично, з необмеженими можливостями.

Серцем новинки є новітня технологія OXY-ACTIVE. З плином часу речовини, які використовуються при фарбуванні волосся, можуть змінювати його структуру, шляхом відкриття кутикули і дозволяючи вільним радикалам розвиватися, що призводить до втрати блиску і здоров'я волосся. Технологія OXY-ACTIVE допомагає зберегти здоров'я і зовнішній вигляд волосся, закриваючи кутикулу і оберігаючи волосся від зовнішніх впливів. Активний кисень і іони, які виділяються в процесі роботи випрямляча, борються з дією вільних радикалів, що допомагає зберегти цілісність волосся і колірних пігментів, зберігаючи стійкий блиск і інтенсивність кольору волосся. Активний кисень також забезпечує глибоке очищення шкіри голови, підвищуючи оксигенацію кореня, яка відновлює оптимальні умови для росту волосся.

Додатково до основної технології, модель GAMA SI0186 оснащена системою іонізації Ion Plus, яка насичує волосся мільйонами негативних іонів, що сприяють зняттю статики, даючи волоссю м'якість і слухняність. Іонізація стимулює кутикулу до закриття, ніж сприяє збереженню природної вологи волосся.

Випрямляч оснащений широкими плаваючими пластинами з покриттям Silk-Chrome і технологією миттєвого рівномірного прогріву IHT Technology. Розмір пластин становить 28 x 110 мм, що дозволить з легкістю вирівнювати навіть найдовше густе волосся. Завдяки системі IHT процес вирівнювання займе дуже короткий час і буде максимально ефективним і безпечним. Плаваюча система забезпечить ідеальне зіткнення пластин і компенсує зайвий тиск на волосся, чим вбереже його від можливого механічного пошкодження.

Покриття Silk-Chrome володіє чудовим ковзанням по волоссю - мікротравми в результаті тертя виключені. Таке покриття добре себе зарекомендувало при використанні на складному волоссі, обробленому різними хімічними речовинами та стайлінгом. Можливість покриття вивільняти негативні іони під час нагрівання і випромінювати м'яке тепло в інфрачервоному діапазоні посприяє додаткового захисту Ваших волосся і прискорить процес роботи з праскою.

Модель SI0186 має цифрову систему управління з LCD дисплеєм. Регулювання температури перебувати в межах 150 - 230 градусів. Такий діапазон дозволить використовувати випрямляч з будь-яким типом волосся незалежно від його стану.

G-Style Oxy-Active IHT дуже простий у використанні. Легка вага і кабель живлення 3 метри з обертанням на 360° забезпечать невимушену експлуатацію. Округлий дизайн дозволить не тільки вирівнювати волосся, але і підкручувати його.

Особливості моделі G-Style Oxy-Active IHT Wide & Long:

  • Технологія захисту волосся Oxy-Active
  • Технологія іонізації Ion Plus
  • Технологія Silver Nano
  • Регулювання температури нагріву в діапазоні 150° - 230°
  • Автоматичне відключення через 60 хвилин
  • Мережевий шнур 3 метри з обертанням на 360 градусів
  • Плаваючі пластини з покриттям Silk-Chrome
  • Технологія миттєвого нагріву IHT
Серія OXY-ACTIVE
Максимальна температура нагрівання 230 C
Покриття silk-chrome
Потужність 42 W
Іонізація так
Терморегулятор електронний
Кількість температурних режимів потрібна гнучкість
Автовимкнення так
Подвійний вольтаж 110-240 В ні
Довжина шнура 3 м
Колір чорний
Довжина нагрівальних пластин 110 мм
Ширина нагрівальних пластин 28 мм
Плаваючі пластини так
Габарити длина 26 см
Вага 260 г
Екатерина / 19.04.2021
Добрый день!
Волосы волнистые пушистые окрашенные, до плеч.
Порекомендуйте хороший вариант
GAMA Professional - Україна
Вітаємо Вас! Для фарбованого волосся цей випрямляч максимально кращий. Також можете розглянути модель GI0402
Татьяна / 08.04.2021
Опишите, пожалуйста, более детально о покрытии пластин. Это металл? На сколько покрытие защищено от царапания по сравнению с турмалиновым? Эта модель сориентирована на использование в салоне или дома? Спасибо
GAMA Professional - Україна
Вітаємо Вас! Дане покриття має титанову основу. Воно значно міцніше та витриваліше від турмалінового. Модель може використовуватися будь-де.

Супутні та схожі

Теги: оксі актив, ж-стайл