3 438.00 грн

Випрямляч для волосся GAMA G-EVO WL DIG OXY.ACTIVE UH VERA CERAMICA PI0273 - це модель, яка має новітні технології захисту волосся та високу функціональність. GAMA створювала та створює ефективні та безпечні випрямлячі, і з кожним роком покупцю видаються все більш удосконалені моделі практично з необмеженими можливостями.

Серцем новинки є новітня технологія OXY-ACTIVE. З часом речовини, які використовуються при фарбуванні волосся, можуть змінювати його структуру, шляхом відкриття кутикули і дозволяючи вільним радикалам розвиватися, що призводить до втрати блиску та здоров'я волосся. Технологія OXY-ACTIVE допомагає зберегти здоров'я та зовнішній вигляд волосся, закриваючи кутикулу та оберігаючи волосся від зовнішніх впливів. Активний кисень та іони, що виділяються в процесі роботи випрямляча, борються з дією вільних радикалів, що допомагає зберегти цілісність волосся та колірних пігментів, зберігаючи стійкий блиск та інтенсивність кольору волосся. Активний кисень також забезпечує глибоке очищення шкіри голови, збільшуючи оксигенацію коренів, яка відновлює оптимальні умови для росту волосся.

Система захисту волосся моделі GAMA PI0273 так само включає систему іонізації Ion Plus, яка насичує волосся мільйонами негативних іонів, що сприяють зняттю статики, віддаючи волоссю м'якість і слухняність. Іонізація стимулює кутикулу до закриття, що сприяє збереженню природної вологи волосся.

Випрямляч G-EVO WL DIG OXY.ACTIVE UH VERA CERAMICA оснащений широкими плаваючими цільнокерамічними пластинами та технологією миттєвого рівномірного прогріву IHT Technology. Забудьте про подряпини на покритті або облізле покриття вашого випрямляча - з цільнокерамічними пластинами випрямляч зможе працювати десятиліттями і виконувати абсолютно будь-які завдання. Розмір пластин складає 30 x 110 мм, що дозволить з легкістю вирівнювати навіть найдовші та густі пасма волосся. Завдяки системі IHT процес вирівнювання займе дуже короткий час і буде максимально ефективним та безпечним. Плаваюча система забезпечить ідеальне зіткнення пластин і компенсує зайвий тиск на волосся, чим убереже його від можливого механічного пошкодження. Магазин gama.in.ua рекомендує цю модель абсолютно для будь-яких завдань та волосся – чи це особисте використання, чи Ви хочете купити випрямляч для роботи. Будь-які хімічні процедури, будь-яке вирівнювання чи підкручування волосся – модель зможе все.

Модель PI0273 має електронну систему управління з LCD дисплеєм. Регулювання температури в межах 170 – 250 градусів. Такий діапазон дозволить використовувати випрямляч з будь-яким типом волосся незалежно від їхнього стану. Особлива увага власницям дуже густого, товстого і неслухняного волосся – ця модель для Вас!

GAMA G-EVO PI0273 дуже проста у використанні. Легка вага та кабель живлення 3 метри з обертанням на 360° забезпечать невимушену експлуатацію. Округлий дизайн дозволить не тільки вирівнювати волосся, а й підкручувати його. Модель оснащена системою автоматичного вимкнення через 60 хвилин для підвищення безпеки експлуатації.

Особливості моделі GAMA G-EVO WL DIG OXY.ACTIVE UH VERA CERAMICA PI0273:

 • Технологія захисту волосся Oxy-Active
 • Технологія іонізації Ion Plus
 • Технологія Silver Nano
 • Регулювання температури нагрівання в діапазоні 170 – 250°
 • Автоматичне вимкнення через 60 хвилин
 • Мережевий шнур 3 метри з обертанням на 360 градусів
 • Плаваючі цільнокерамічні пластини 30 x 110 мм
 • Технологія миттєвого нагріву IHT
 • Електронне керування з дисплеєм
 • Універсальне харчування 110 – 240 В

В комплекті:

 • Випрямляч
 • Документація
Габарити длина 26.2 см
Серія G-EVO
Довжина нагрівальних пластин 110 мм
Максимальна температура нагрівання 250 C
Потужність 47 W
Ширина нагрівальних пластин 30 мм
Плаваючі пластини так
Покриття кераміка
Іонізація так
Терморегулятор електронний
Кількість температурних режимів потрібна гнучкість
Автовимкнення так
Подвійний вольтаж 110-240 В так
Довжина шнура 3 м
Колір чорний
Вага 298 г

Відгуків поки що немає.

Ще не було питань.

Супутні та схожі