1 583.00 грн

Фен для волосся GAMA DIVA 3D Therapy (GH3536) входить до складу лінії приладів для догляду за волоссям GAMA 3D THERAPY. В основі концепції лінії - максимальний захист та догляд волосся. Сучасна модель володіє гарними технічними характеристиками та хорошим функціоналом, який забезпечить ефективну та безпечне сушіння волосся.

Фен для волосся Diva 3D Therapy оснащений професійним мотором, який працює на змінному струмі - AC мотор, який виготовлений за технологією Long Life. Гарантований термін служби такого мотора становить 2500 - 3000 годин, а це приблизно 5 - 6 років щоденної роботи. Потужність моделі становить 2300 Вт, що є досить високим показником. У поєднанні з професійним мотором, фен володіє хорошою продуктивністю, якої цілком вистачить для сушки і укладання будь-якого волосся. Магазин www.gama.in.ua може рекомендувати дану модель для сушіння середнього та не дуже довгого волосся, зважаючи на потужність моделі. 

Система іонізації 3D Therapy Ultra Ion забезпечує більше насичення волосся негативними іонами, роблячи його м'яким і слухняним. Іонізація відмінно знімає статику з волосся, надаючи йому блиску. Активне насичення волосся іонами стимулює кутикулу до закриття і збереження природньої вологи, яка так необхідна для підтримки волосся здоровим і міцним.

Внутрішні компоненти моделі мають керамічне покриття, яке забезпечує додаткове виділення негативних іонів під час роботи фена з гарячим повітрям, а в поєднанні з системою іонізації сприяють додатковому захисту волосся.

Фен ГАМА Діва 3D Therapy (GH3536) має ергономічний і простий дизайн - немає нічого зайвого. Кнопки управління режимами розташовані посередині, тому управляти моделлю буде зручно як правшам, так і лівшам. Фен має 2 швидкісних і 3 температурних режими роботи, включаючи і холодний обдув. Додатковою зручністю є довгий шнур живлення з петелькою для підвішування. Так само модель оснащена знімним фільтром для зручності чищення крильчатки фена.

Особливості моделі GAMA DIVA 3D THERAPY (GH3536):

  • Керамічне покриття внутрішніх компонентів
  • Потужність 2300 Вт
  • Професійний AC- мотор з технологією Long Life
  • Новітня система іонізації 3D Therapy
  • Знімний фільтр
  • Мережевий шнур з петелькою

У комплекті:

  • Фен
  • Документація
  • 2 насадки-концентратор
  • Насадка-дифузор
Габарити 25,8 x 21,5 x 8,9 см
Серія 3D THERAPY
Тип мотора AC мотор
Тип фен
Типорозмір фена стандартний
Потужність 2300 W
Іонізація так
Кількість швидкостей потоку 2
Загальна кількість режимів роботи 6
Функція холодного повітря так
Кількість температурних режимів 2
Насадки у комплекті 3
Довжина шнура 2.2 м
Колір чорний
Вага 441 г

Відгуків поки що немає.

Ще не було питань.

Теги: гама діва 3 д терапія