1 633.00 грн 1 519.00 грн

Фен для волосся SCIROCCO HALOGEN - це ультралегкий і функціональний фен для волосся нової серії по догляду за волоссям GAMA 5D THERAPY. Модель є яскравим представником інновацій та сучасного підходу до виробництва професійного інструменту для догляду за волоссям.

З кожним роком GAMA покращує ефективність своїх інструментів і систему захисту і догляду за волоссям. Фен для волосся SCIROCCO HALOGEN 5D THERAPY оснащений новітньою системою HALOGEN. Завдяки наявності спеціального пристрою, який випромінює м'яке тепло в інфрачервоному діапазоні, сушка волосся відбувається набагато швидше і безпечніше. Довжина хвилі в інфрачервоному діапазоні довше, тому м'яке тепло ефективно проникає в середину волосини, прогріваючи його зсередини. Завдяки цьому не відбувається втрата великої кількості вологи, що сприяє поліпшенню стану здоров'я волосся і його подальшому захисту від шкідливих зовнішніх факторів.

Технологія Ozone3Ion, яка є серцем лінійки 4D THERAPY, так само міститься і в новинці. Нагадаємо, завдяки згенерованим негативним іонам і молекулам озону, шкіра голови активно очищається і відкриваються пори, що покращує живлення коріння волосся і мікроциркуляцію крові у волосяних цибулинах. Волосся відновлюється і омолоджується, стаючи більш м'яким і здоровим.

Незмінно ефективна система іонізації GAMA ION PLUS в поєднанні з інноваційною технологією Nano Silver забезпечать Вашому волоссю додатковий захист під час сушіння волосся і подарують відчуття свіжості і чистого волосся після сушки на тривалий час. Іонізація відмінно знімає статику з волосся, надаючи йому блиску і роблячи його м'яким і слухняним. Нано-частинки срібла активно борються і нейтралізують різні бактерії на волоссі, так що Ваше волосся буде в повному захисті.

Професійна потужність в 2200 Вт в поєднанні з галогеновою технологією роблять фен дуже ефективним і функціональним. Сушка і укладання волосся буде відбуватися швидше, що заощадить Вам час і гроші, а так само більш безпечною для Вашого волосся.

Особливості моделі SCIROCCO HALOGEN:

  • Професійна потужність 2200 Вт
  • Технологія іонізації Ion Plus
  • Технологія захисту і відновлення волосся Ozone3Ion
  • Технологія Nano Silver
  • технологія HALOGEN
  • знімний фільтр
  • 2 режиму швидкості
  • 2 режими температури
  • У комплекті насадка-концентратор
Габарити 26.9 x 23 x 9.4 см
Серія 5D THERAPY
Тип мотора DC мотор
Тип фен
Типорозмір фена подовжений
Потужність 2200 W
Іонізація так
Кількість швидкостей потоку 2
Функція холодного повітря так
Кількість температурних режимів 3
Насадки у комплекті насадка-концентратор
Подвійний вольтаж 110-240 В ні
Довжина шнура 2.5 м
Колір червоний
Вага 425 г

Відгуків поки що немає.

Кира / 11.01.2022
Здравствуйте. В чем отличие от модели (GH0501)
GAMA Professional - Україна
Вітаємо! Різниця у моторах та вазі. Модель GH0401 має DC мотор та меншу вагу, типорозмір фена - подовжений. Модель GH0501 має стандартний типорозмір, AC мотор та більшу вагу
Серія приладів для укладання волосся GAMA 5D THERAPY
Серія приладів для укладання волосся GAMA 5D THERAPY
У кращих традиціях GAMA Professional продовжує розробляти технологічні рішення та інноваційні технології для виробництва професійних електроінструментів для волосся, в основі яких лежить ідея надійно і ефективної експлуатації, а так само збереження і..