1 856.00 грн 1 727.00 грн

GAMA 4D Titanio Red GI2515 – це функціональний, оснащений новітніми технологіями випрямляч для волосся. Випрямляч з ефективною системою захисту волосся тепер зможуть оцінити володарки довгого та густого волосся, адже модель спроектована спеціально для Вас. Модель яскраво виділяється із усього модельного ряду професійних випрямлячів GAMA.

Випрямляч GAMA GI2515 оснащений рухомими титановими пластинами розміром 30 x 120 мм. Збільшена ширина і довжина пластин значно збільшує площу прогріву пасма волосся, а також збільшує ефективність випрямлення на довгому волоссі. Широкі пластини краще і швидше прогрівають волосся, що дозволить Вам працювати швидше і набагато ефективніше за один прохід пасма. Магазин www.gama.in.ua рекомендує цю модель до використання як в салоні, так і в домашніх цілях при роботі зі середнім та довгим волоссям. Широка пластина забезпечить більший і красивіший локон при виконанні підкручування волосся на утюжок. Титанові пластини відмінно ковзають по волоссю, а також рівномірно розподіляють тепло по всій площі, забезпечуючи якісне випрямлення. Титанові пластини краще справляються з тендітним і слабким волоссям на менших температурах.

Універсальність моделі 4D GI2515 підкреслює електронний терморегулятор з LCD дисплеєм, який дозволить Вам вибирати один із 8 режимів нагріву в діапазоні від 160 до 230 C. Таким чином, Ви зможете максимально точно підібрати необхідну температуру для роботи з будь-яким волоссям незалежно від його стану. У моделі передбачено функцію автоматичного блокування вибраного режиму нагріву, щоб у процесі роботи ви випадково не змогли його змінити.

GAMA 4D Titanio GI2515 оснащений революційною технологією GAMA Active Ozone 3 Ion. Це не просто система іонізації - це спеціальний пристрій, що генерує негативні іони з молекулами озону. Ця технологія надає захисні функції та відновлювальні процеси завдяки проникненню молекул озону у шкіру голови. Технологія сприяє очищенню шкіри голови та стимулюванню кровообігу, чим підвищується живлення цибулин волосся.

Дизайн моделі традиційний та ергономічний. Сам корпус має закруглену форму що значно спрощує створення завивки на випрямляч. Модель має систему автоматичного відключення через 60 хвилин, що підвищує безпеку та економію електрики. Випрямляч може бути використаний у будь-якій країні світу завдяки універсальному живленню 110 – 240 В.

Особливості моделі GAMA 4D Titanio Red GI2515:

  • Рухомі титанові пластини розміром 30 x 120 мм.
  • Технологія Active Ozone 3 Ion – захист волосся та кольору
  • IHT технологія миттєвого рівномірного нагрівання
  • LED індикатор – робоча температура завжди під контролем від 160 до 230°C
  • Округлий дизайн – можливість створення локонів
  • Система плаваючих пластин запобігатиме зайвому тиску на волосся
  • Поворотний шнур на 360°, максимальна простота використання

У комплекті:

  • Випрямляч
  • Документація
Довжина нагрівальних пластин 120 мм
Максимальна температура нагрівання 230 C
Потужність 50 W
Ширина нагрівальних пластин 30 мм
Плаваючі пластини так
Покриття титан
Іонізація так
Терморегулятор електронний
Кількість температурних режимів 8
Автовимкнення так
Подвійний вольтаж 110-240 В так
Довжина шнура 3 м
Колір червоний

Відгуків поки що немає.

Ще не було питань.

Теги: гама тітаніо