742.00 грн 705.00 грн

Гребінець GAMA DEEP CARE Ozone-Ion (MP59.4D) входить до складу комплексного догляду за волоссям - 4D THERAPY. Гребінець володіє новою унікальною технологією Active Ozone 3 Ion, яка здатна не тільки доглядати за волоссям, але і відновлювати його.

Суть технології полягає в активному випромінюванні молекул іона і озону, які здатні проникати і очищати шкіру голови від жиру і забруднень, відкриваючи волосяні фолікули. Після цього на волосяні цибулини впливає оксигенація, яка стимулює відновлення структури волосся і має омолоджуючий ефект. Молекули іона сприяють відновленню структури волосся і роблять його м'яким і блискучим. В результаті такого комплексного підходу, Ваше волосся набуває втрачену силу, виглядає здоровим і шовковистим. Щоденний догляд за волоссям даним гребінцем здатний не тільки доглядати, а й лікувати Ваше волосся.

Особливості та переваги DEEP CARE Ozone-Ion:

  • Технологія Active Ozone 3 Ion - омолоджуючий ефект
  • Потрійна оксигенація для відновлення волосся
  • Технологія Ion Plus з постійним випромінюванням
  • Знімна головка з щетиною для полегшення очищення після використання
  • Працює від акумулятора: 2 батарейки типу АА
  • Кнопка включення і виключення

Відео презентації технології серії 4D THERAPY

Гребінець DEEP CARE Ozone-ION 4D THERAPY (MP59.4D) видео

Вид гребінця гребінець
Серія 4D THERAPY
Іонізація так
Добрый день. Расческа может заменить фен?
GAMA Professiona - Україна
Здравствуйте! Расческа не может заменить фен. Расческа служит для ухода за сухими волосами, когда есть необходимость время от времени их расчесывать. Данная расческа способствует снятию статики за счет ионизации, а так же делает волосы более подвижными и блестящими.

Ще не було питань.

GAMA 4D THERAPY - нова серія з комплексного догляду за волоссям
GAMA 4D THERAPY - нова серія з комплексного догляду за волоссям
Ga.Ma представляє нову революційну технологію 4D THERAPY (4D ТЕРАПІЯ). Дана технологія була представлена в 2016 році в Італії на виставці Cosmoprof - найпопулярнішою майданчику по презентації новинок від світових виробників професійних електроінструм..