1 658.00 грн 1 493.00 грн

Фен для волосся GAMA Keration 3D Therapy Ultra Ion (GH3537) входить до складу нової лінії приладів для догляду за волоссям GAMA KERATION. В основі концепції нової лінії - захист природного креатину волосся. Як відомо, волосся складається на 80% з кератину - натурального протеїну, який відповідає за його структуру, силу і блиск.

З різними погодними умовами, хімічними або температурними впливами на волосся кератин може виснажаться, а волосся втрачати свою силу і блиск, стаючи пористим і крихким. Нова лінія приладів містить революційні технології, що дозволяють максимально захистити природний кератин під час використання електроприладів для волосся.

Фен для волосся Keration 3D Therapy Ultra Ion оснащений професійним мотором, який працює на змінному струмі - AC мотор, який виготовлений за технологією Long Life. Гарантований термін служби такого мотора становить 2500 - 3000 годин, а це приблизно 5 - 6 років роботи.

Потужність моделі становить 2300 Вт, що є досить високим показником. У поєднанні з професійним мотором, фен володіє хорошою продуктивністю, якої цілком вистачить для сушки і укладання будь-якого волосся.

Внутрішні компоненти моделі мають революційне покриття з технологією MICRO GLITT. Основа технології в мікрочастинках GLITT, які активуються при нагріванні фена, а в поєднанні з новітньою системою іонізації сприяють захисту природного кератину волосся, сприяючи його відновленню локон за локоном.

Новітня система іонізації 3D Therapy Ultra Ion забезпечує більше насичення волосся негативними іонами, роблячи його м'яким і слухняним. Іонізація відмінно знімає статику з волосся, надаючи йому блиску. Активне насичення волосся іонами стимулює кутикулу до закриття і збереження природньої вологи, яка так необхідна для підтримки волосся здоровим і міцним.

Фен Keration 3D Therapy Ultra Ion (GH3537) має ергономічний і простий дизайн - немає нічого зайвого. Кнопки управління режимами розташовані посередині, тому управляти моделлю буде зручно як правшам, так і лівшам. Фен має 2 швидкісних і 3 температурних режими роботи, включаючи і холодний обдув. Додатковою зручністю є довгий шнур живлення з петелькою для підвішування. Так само модель оснащена знімним фільтром для зручності чищення крильчатки фена.

Особливості моделі:

 • Технологія захисту природного кератину волосся
 • Революційне покриття внутрішніх компонентів з технологією MICRO GLITT
 • Потужність 2300 Вт
 • Професійний мотор з технологією Long Life
 • Новітня система іонізації 3D Therapy Ultra Ion
 • Сумний фільтр
 • Мережевий шнур з петелькою

У комплекті:

 • Фен
 • Документація
 • 2 насадки-концентратор
 • Насадка-дифузор
Тип фен
Типорозмір фена стандартний
Потужність 2300 W
Кількість швидкостей потоку 2
Загальна кількість режимів роботи 6
Функція холодного повітря так
Насадки у комплекті 3
Серія KERATION
Іонізація так
Кількість температурних режимів 2
Довжина шнура 2.5 м
Колір золота троянда
Габарити длина 21.5 см
Вага 440 г
Татьяна / 14.02.2021
Подскажите пожалуйста какое покрытие решетки фена данной модели?
GAMA Professional - Україна
Здравствуйте! Покрытие - MICRO GLITT, на основе турмалиновой технологии.
Нова лінія приладів GAMA KERATION
Нова лінія приладів GAMA KERATION
Нова лінія GAMA KERATION - це інноваційний асортимент інструментів по догляду за волоссям, спрямований на те, щоб волосся булу яскравим, м'яким і природно еластичним. Як Ви знаєте, кератин є 80% наших волосся і відповідає за його структуру, силу і бл..

Теги: кретіон