2 227.00 грн 2 072.00 грн

Випрямляч для волосся GAMA G-Style Oxy-Active Wide & Long SI0151 це модель, яка має сучасні технології захисту волосся. GAMA створювала та створює ефективні та безпечні випрямлячі, і з кожним роком покупцю видаються все більш удосконалені моделі практично з необмеженими можливостями. Дана модель вельми продуктивна та відмінно доповнює професійні випрямлячі GAMA.

Серцем новинки є технологія OXY-ACTIVE. З часом речовини, які використовуються при фарбуванні волосся, можуть змінювати їх структуру, шляхом відкриття кутикули і дозволяючи вільним радикалам розвиватися, що призводить до втрати блиску та здоров'я волосся. Технологія OXY-ACTIVE допомагає зберегти здоров'я та зовнішній вигляд волосся, закриваючи кутикулу та оберігаючи волосся від зовнішніх впливів. Активний кисень та іони, що виділяються в процесі роботи випрямляча, борються з дією вільних радикалів, що допомагає зберегти цілісність волосся та колірних пігментів, зберігаючи стійкий блиск та інтенсивність кольору волосся. Активний кисень також забезпечує глибоке очищення шкіри голови, збільшуючи оксигенацію коренів, яка відновлює оптимальні умови для росту волосся.

Додатково до основної технології, модель GAMA SI0151 оснащена системою іонізації Ion Plus, яка насичує волосся мільйонами негативних іонів, що сприяють зняттю статики, зраджуючи м'якість і слухняність. Іонізація стимулює кутикулу до закриття, що сприяє збереженню природної вологи волосся.

Випрямляч G-Style Oxy-Active Wide&Long оснащений широкими та довгими плаваючими пластинами з покриттям silk-chrome, виготовленого на титановій основі. Розмір пластин складає 33 x 110 мм, що дозволить з легкістю вирівнювати навіть найдовше і густе волосся. Плаваюча система забезпечить ідеальний зіткнення пластин і компенсує зайвий тиск на волосся, чим убереже його від можливого механічного пошкодження. Silk-chrome покриття має чудове ковзання по волоссю - мікротравми в результаті тертя виключені. Чудове ковзання по волоссю та відмінна витривалість покриття на високих температурах.

Дана модель не має терморегулятора, а пластини нагріваються до 230 C. Таке рішення підійде не всім, проте це хороша можливість купити модель дешевше. Магазин www.gama.in.ua може рекомендувати цю модель для використання на нормальному, примхливому та складному волоссі, що погано піддається випрямленню. Якщо ви вже використовували випрямляч і знаєте, що температурний ркежим в 230°С вам підходить – це модель для вас!

G-Style Oxy-Active Wide&Long дуже простий у використанні. Легка вага та кабель живлення 3 метри з обертанням на 360° забезпечать невимушену експлуатацію. Округлий дизайн дозволить не тільки вирівнювати волосся, а й підкручувати його.

Особливості моделі G-Style Oxy-Active Wide&Long SI0151:

 • Технологія озонування та захисту волосся Oxy-Active
 • Технологія іонізації Ion Plus
 • Технологія Silver Nano
 • 1 температурний режим 230 C
 • Мережевий шнур 3 метри з обертанням на 360 градусів
 • Плаваючі пластини з покриттям silk-chrome
 • Цифрове керування з дисплеєм
 • Технологія швидкого нагріву Quick Heat
 • Універсальне живлення 110 - 240 В

В комплекті:

 • Випрямляч
 • Документація
Габарити длина 26 см
Серія OXY-ACTIVE
Довжина нагрівальних пластин 110 мм
Максимальна температура нагрівання 230 C
Потужність 45 W
Ширина нагрівальних пластин 33 мм
Плаваючі пластини так
Покриття silk-chrome
Іонізація так
Терморегулятор без регулятора
Кількість температурних режимів 1
Автовимкнення ні
Подвійний вольтаж 110-240 В так
Довжина шнура 3 м
Колір чорний
Вага 260 г

Відгуків поки що немає.

Ще не було питань.

Супутні та схожі

Теги: оксі актив, ж-стайл