2 845.00 грн

Випрямляч для волосся GAMA CP1 NOVA 5D SENSI ROSE GI0319 - це сучасна і функціональна професійна модель, яка має гарні можливості і сучасну технологією захисту волосся 5D Ultra Ozone Ion Protect. Модель стильна, ергономічна, має чудовий дизайн і легка в роботі.

Технологія захисту волосся 5D Ultra Ozone Ion Protect забезпечує захист волосся як при випрямленні, так і після нього. Це комбінований вплив системи іонізації та озонування, який звільняє волосся від вільних радикалів, які скорочують молекули, які надають волоссю яскравість, окислюють їх і роблять менш сяючими. Система іонізації Ion Plus забезпечить захист волосся від втрати вологи, буде стимулювати кутикулу до закриття і робити волосся м'яким і рухливим. Система озонування сприяє очищенню волосся від вільних радикалів, а також очищенню шкіри голови.

Випрямляч NOVA 5D SENSI ROSE GI0319 оснащений нагрівальними пластинами розміром 30 x 110 мм з турмаліновим покриттям, яке володіє хорошим ковзанням по волоссю і корисним впливом на здоров'я волосся. Завдяки хорошій площі пластин і технології миттєвого нагріву IHT Technology, випрямляч забезпечує високоефективне випрямлення навіть самого товстого і неслухняного волосся. Магазин gama.in.ua може рекомендувати модель GI0319 як для професійного, так і для домашнього використання. Відзначимо, корпус моделі має покриття нано-шаром срібла для антибактеріального захисту - технологія Nano Silver.

Щоб забезпечити хорошу сумісність з будь-яким типом волосся, в моделі передбачений цифровий терморегулятор з LCD дисплеєм. На вибір користувача вибір режиму нагріву пластин в діапазоні від 160 до 230 C. Таким чином, Ви зможете максимально точно підібрати необхідну температуру для конкретного волосся і завдань. Завдяки технології IHT, утюжок розігрівається всього за 15 секунд, а температура абсолютно точно підтримується під час роботи.

Дизайн моделі традиційний для лінійки випрямлячів GAMA серії NOVA. Округлений корпус допоможе Вам створювати завивку для волосся. В руці моделі «сидить» впевнено, використовувати її дуже просто. На кінцях корпусу є хороші термоізольовані наконечники, а довгий шнур живлення з обертанням буде практично непомітний під час роботи. Утюжок може бути використаний в будь-якій країні світу завдяки універсальному живленню.

Особливості моделі GAMA CP1 NOVA 5D SENSI ROSE GI0319:

 • Сучасний функціональний випрямляч
 • Технологія захисту волосся 5D Ultra Ozone Ion Protect
 • Система іонізації Ion Plus
 • Плаваючі пластини з турмаліновим покриттям 30 x 100 мм
 • Терморегулятор з LCD дисплеєм
 • Вибір нагріву від 160 до 230 C
 • Автоматичне відключення через 60 хвилин
 • Мережевий кабель з обертанням

В комплекті:

 • Випрямляч
 • Документація
 • Фірмовий термочохол
Серія 5D THERAPY
Довжина нагрівальних пластин 110 мм
Максимальна температура нагрівання 230 C
Потужність 47 W
Ширина нагрівальних пластин 30 мм
Плаваючі пластини так
Покриття турмалін
Іонізація так
Терморегулятор електронний
Кількість температурних режимів потрібна гнучкість
Автовимкнення так
Подвійний вольтаж 110-240 В так
Довжина шнура 2.5 м
Колір рожевий

Відгуків поки що немає.

Наталя / 31.03.2023
Добрий день.Скажіть,будь ласка,коли буде ця модель?
GAMA Professional - Україна
Вітаємо! Не маємо такої інформації на даний час.
Лена / 25.02.2023
Добрый день! Подскажите, пожалуйста, когда ожидается данная модель?
GAMA Professional - Україна
Вітаємо! Дана модель доступна у чорному кольорі GI0318. Коли саме цей колір буде не можемо сказати, оскільки завод постійно відстає від графіку виробництва і відвантаження обмежуються через це. Очікуємо через місяць, а чи буде саме такий колір - поки що невідомо.
Дарія / 28.07.2021
Підскажіть ,чому у багатьох моделях гамма немає замка фіксатора для пластин?
GAMA Professional - Україна
Вітаємо! Це рішення виробника, яке ми ніяк не можемо коментувати. Саме виробник вирішує чи потрібна така опція на кожній моделі, чи ні.
Юлия / 28.07.2021
Когда модель будет в наличии?
GAMA Professional - Україна
Вітаємо Вас! Очікуємо найближчим часом.
Юлия / 18.07.2021
Подскажите пожалуйста,а данная модель закрывается?
GAMA Professional - Україна
Добрий день! Замку для пластин у даної моделі немає.

Супутні та схожі