1 866.00 грн 1 773.00 грн

Термогребінець GAMA INNOVA DUO - це чудовий інструмент для швидкого, ефективного та безпечного випрямлення волосся. Особливістю моделі є конструкція з двох головок з щетинками, які утворюють «кліщі». Така конструкція забезпечує прекрасний результат за короткий час.

Кожна головка оснащена спеціальними щетинками які нагріваються з керамічним покриттям. Коли головки стискаються, то волосся, яке проходить між щетинками, добре прогрівається з усіх боків, забезпечуючи гарне випрямлення. Навколо щетинок розташовані нейлонові термостійкі щетинки, які служать для захисту від випадкового дотику до нагрітих щетинок, а так само для розплутування волосся.

Модель GAMA INNOVA DUO (GB0103) оснащена електронною системою регулювання температури нагрівання. Користувачеві доступне регулювання температури в діапазоні від 150 до 230 C. Термогребінцеь універсальний - підходить для будь-якого типу волосся. Обраний режим температури виводиться на LCD дисплеї.

Термогребінцеь GB0103 оснащений новітньою технологією іонізації Ion Plus, яка забезпечує на 80% більше негативних іонів в порівнянні з традиційними системами іонізації. Негативні іони стимулюють кутикулу волосся до закривання, в результаті чого, волосся залишається гідратованим, набуває м'якості і блиску. Негативні іони так само «знімають» статику з волосся, надаючи йому рухливості і роблячи його більш слухняним.

Для безпечної та економічної експлуатації модель оснащена системою автоматичного вимкнення через 60 хвилин. Термогребінцеь має поворотний шнур живлення і систему автоматичного перемикання напруги 110 - 240 В, тому Ви зможете взяти його з собою куди завгодно в будь-яку країну світу. 

Особливості моделі GB0103:

  • Ефективне і безпечне випрямлення волосся
  • 112 щетинок з нагріванням з керамічним покриттям
  • Технологія іонізації Ion Plus
  • Регулювання температури нагріву від 150 до 230 C
  • Автоматичне відключення через 60 хвилин
  • Мережевий шнур 1.7 метра з обертанням
  • Універсальне живлення 110 - 240 В
  • Розмір головки 60 x 110 мм
  • Вага 356 грам
Габарити Д x Ш x В: 25 x 55 x 35 мм
Серія INNOVA
Максимальна температура нагрівання 230 C
Подвійний вольтаж 110-240 В так
Довжина шнура 1.7 м
Колір білий
Вага 356 г

Відгуків поки що немає.

Ще не було питань.