2 672.00 грн 2 405.00 грн

Професійний випрямляч для волосся GAMA KERATION STARLIGHT DIGITAL (GI0108) - новітня модель останньої лінійки для догляду за волоссям GAMA KERATION. Лінія KERATION розроблена для захисту волосся під час випрямлення. Наше волосся на 80% складається з кератину - речовини, яка так само відповідає за силу і блиск волосся. Зовнішнє середовище, хімічні та теплові впливи на волосся можуть виснажувати кератин, через що волосся втрачає свою силу, стає пористим і втрачає блиск. З метою захисту природного кератину GAMA презентує нову лінію приладів Keration.

Утюжок GAMA Keration Starlight Digital оснащений рухомими пластинами розміром 28 x 90 мм, які мають революційне покриття з технологією MICRO GLITT. В основі покриття застосовуються мікрочастинки GLITT, які активуються при нагріванні і в поєднанні із новітньою системою іонізації сприяють захисту природного кератину волосся - локон за локоном відновлюючи неймовірний блиск і силу волосся. Новітнє покриття володіє чудовим ковзанням, тому випрямляч сумісний практично з усіма типами волосся.

Управління температурою моделі GI0108 - електронне і дозволяє вибрати температуру нагрівання пластин в діапазоні 150 - 230 C. Таким чином Ви зможете максимально точно підібрати температурний режим для Вашого волосся. Обрана температура виводиться і контролюється на LCD дисплеї. Кнопки управління температурою розташовані всередині ручки утюжка, тому Ви не зможете її змінити випадково.

Випрямляч Keration Starlight Digital оснащений новітньою системою іонізації 3D Therapy Ultra Ion. Ще більше негативних іонів і більше захисту для волосся. Краще насичення волосся негативними іонами під час випрямлення волосся сприяє захисту від втрати природної вологи, зняттю статичної електрики, надаючи волоссю м'якості і роблячи його слухняним.

Особлива округла форма моделі дозволить Вам не тільки випрямляти волосся, але і підкручувати локони. Ергономіка моделі дозволить Вам з легкістю і комфортом працювати з випрямлячем, не докладаючи великих зусиль для здавлювання пластин. Модель оснащена довгим мережевим кабелем з обертанням на 360 градусів, а так само системою автоматичного відключення через 60 хвилин після включення, що значно підвищує безпеку використання моделі.

Особливості випрямляча KERATION STARLIGHT DIGITAL (GI0108):

  • Округлий дизайн - можливість підкручувати локони
  • Новітня технологія захисту кератину волосся - MICRO GLITT
  • Технологія рівномірного нагріву IHT TECHNOLOGY
  • Плаваючі пластини 28 x 90 мм
  • Електронний терморегулятор
  • Регулювання температури нагрівання від 150 до 230 C
  • Мережевий шнур 3 метри з обертанням
  • Універсальне живлення 100 - 240 В
  • LCD дисплей для контролю температури
Серія KERATION
Максимальна температура нагрівання 230 C
Покриття micro glitt
Потужність 40 - 45 W
Іонізація так
Терморегулятор електронний
Кількість температурних режимів потрібна гнучкість
Автовимкнення так
Подвійний вольтаж 110-240 В так
Довжина шнура 3 м
Колір золота троянда
Довжина нагрівальних пластин 90 мм
Ширина нагрівальних пластин 28 мм
Плаваючі пластини так
Діапазон температури нагрівання 150-230 °C
Вага 248 г
Александра / 17.02.2022
Добрый день! Волосы окрашенные,ниже лопаток,не густые ,ломкие .Выбираю между этой моделью и Tsubaki. Помогите с выбором.
Ещё у подруги пользовалась Oxy active , но есть ли смысл приобретать с титановыми пластинами ,если обычно ровняю волосы на температуре 180
GAMA Professional - Україна
Вітаємо! Турмалінове покриття дає додатковий захист волоссю, що потрібно у Вашому випадку. З іншої сторони, титанове покриття краще працює на низьких температурах та дає більш стійкий результат. Це не варто розуміти буквально, але теорія така. На практиці все залежить від конкретних умов та стану волосся, а також його природній текстурі. Модель Tsubaki - це випрямляч серії Nova, тільки у комплекті є спеціальна олійка. У Вашому випадку можна використовувати будь-який з цих випрямлячів. Всі моделі мають терморегулятор, іонізатор та сучасне покриття пластин. Обирайте той, який більше подобається - результатом будете задоволені у будь-якому випадку.
Нова лінія приладів GAMA KERATION
Нова лінія приладів GAMA KERATION
Нова лінія GAMA KERATION - це інноваційний асортимент інструментів по догляду за волоссям, спрямований на те, щоб волосся булу яскравим, м'яким і природно еластичним. Як Ви знаєте, кератин є 80% наших волосся і відповідає за його структуру, силу і бл..

Теги: кератіон, keration, старлайт