1 410.00 грн 1 340.00 грн

GAMA Elegance Led AQUA THERAPY GI0231 є функціональним випрямлячем для волосся, який оснащений сучасними технологіями та функціями. Ергономічний дизайн, довгі пластини, плоский корпус – це забезпечує сучасне невимушене випрямлення волосся.

Випрямляч GAMA GI0231 оснащений плаваючими пластинами розміром 25 x 120 мм та керамічним покриттям з технологією Hydro Shield. Дана технологія покликана для максимального збереження природної вологи волосся та підтримки його здоров'я – до складу покриття пластин входять олії на основі білого чаю, які створюють додаткову захисну плівку навколо волосся, захищаючи його від втрати вологи під час нагрівання. Магазин www.gama.in.ua акцентує увагу на подовжених пластинах, завдяки чому Ви з легкістю зможете випрямляти великі пасма волосся та ефективніше працювати з довгим волоссям. Плаваючі пластини «підлаштовуються» під пасмо будь-якої товщини та забезпечують ідеальне прилягання пластин між собою, підвищуючи площу нагрівання та ефективність випрямлення.

Модель GI0231 оснащена електронним терморегулятором на 6 режимів нагріву в діапазоні від 130 до 230 градусів. Наявність такого рішення робить модель універсальною у застосуванні з будь-якими типами волосся, дозволяючи використовувати утюжок для будь-яких завдань. Для кожного температурного режиму на корпусі передбачено індикатор LED.

Активної системи іонізації із застосуванням «іонної гармати» у моделі немає. Технологія Ceramic Ion базується на покритті пластин. Відомо, що кераміка при нагріванні звільняє негативні іони, які допомагають додатково дбати про здоров'я волосся. Негативні іони змушують волосяну кутикулу закривати лусочки і зберігати природну вологу волосся.

Корпус моделі зроблений в ідентичному дизайні лінійки Elegance – плоский, заокруглений, є кнопка для фіксації пластин, щоб випрямляч не займав багато місця при транспортуванні. Кнопки вибору режиму нагрівання та увімкнення приладу розташовані збоку, щоб ви випадково не натиснули їх у процесі роботи. Утюжок оснащений довгим мережевим кабелем з обертанням на 360 градусів.

Особливості моделі GAMA Elegance Led AQUA THERAPY GI0231:

 • Плаваючі пластини 25 x 120 мм з керамічним покриттям
 • Технологія захисту волосся Hydro Shield
 • Технологія іонізації Ceramic Ion
 • Електронний терморегулятор на 6 режимів: 130/150/170/190/210/230°C
 • LED індикатор вибраного режиму нагрівання
 • Швидке нагрівання до заданої температури
 • Бокове розташування органів управління
 • Плоский ергономічний дизайн
 • Мережевий шнур 2.5 метра з обертанням
 • Універсальне харчування 110 – 240 В
 • Автовимкнення через 60 хвилин

В комплекті:

 • Випрямляч
 • Документація
Габарити длина утюжка 30 см
Серія AQUA THERAPY
Довжина нагрівальних пластин 120 мм
Максимальна температура нагрівання 230 C
Ширина нагрівальних пластин 25 мм
Плаваючі пластини так
Покриття кераміка
Іонізація ні
Терморегулятор електронний
Кількість температурних режимів 6
Автовимкнення так
Подвійний вольтаж 110-240 В так
Довжина шнура 2.5 м
Колір бірюзовий
Вага 240 г

Відгуків поки що немає.

Анна / 11.08.2022
Подойдёт ли данный утюжок для густых и пористых волос?
GAMA Professional - Україна
Вітаємо! Можливо модель буде не досить потужною для густого волосся. Тут треба розуміти наскільки воно густе та щільне. Краще дивитися в сторону моделей GI0108, GI0105

Супутні та схожі

Теги: елеганс аква терапія