1 163.00 грн 1 082.00 грн

GAMA Elegance Gold GI0234 це функціональний випрямляч для волосся, який оснащений сучасними технологіями і функціями. Ергономічний дизайн, довгі пластини, плоский корпус – це забезпечує сучасне невимушене випрямлення волосся з максимальною ефективністю.

Випрямляч GAMA GI0234 оснащений плаваючими пластинами розміром 25 x 120 мм та керамічним покриттям з технологією додавання масел аргани. Олія аргани або як ще її називають «рідке золото» славиться своїми чудовими косметичними властивостями, повертає блиск і життя сухому, тьмяному волоссю. Олія сприяє зміцненню здоров'я волосся, надає їм легкість та шовковистість. Кутикули волосся ущільнюються під дією олії, що робить його еластичними і рівними. Наявність ефірної олії забезпечує легке ковзання пластин по волоссю. Магазин gama.in.ua акцентує увагу на подовжених пластинах, завдяки чому Ви з легкістю зможете випрямляти великі пасма волосся та ефективніше працювати з довгим волоссям. Плаваючі пластини «підлаштовуються» під пасмо будь-якої товщини та забезпечують ідеальне прилягання пластин між собою, підвищуючи площу нагріву та ефективність випрямлення.

Модель Elegance Gold не має терморегулятора – температурний режим нагрівання лише до 230 С. Така температура підійде для більшості натурального незабарвленого волосся, а також фарбованого волосся за умови їх нормального стану. Технологія швидкого нагрівання Quick Heat забезпечує миттєве нагрівання пластин до робочої температури всього за 20-30 секунд.

Активної системи іонізації із застосуванням «іонної гармати» у моделі немає. Технологія Ceramic Ion базується на покритті пластин. Відомо, що кераміка при нагріванні вивільняє негативні іони, які допомагають додатково дбати про здоров'я волосся. Негативні іони змушують волосяну кутикулу закривати лусочки і зберігати природну вологу волосся.

Корпус моделі зроблений в ідентичному дизайні лінійки Elegance – плоский, округлений, є кнопка для фіксації пластин, щоб праска не займала багато місця під час транспортування. Кнопки вибору режиму нагрівання та увімкнення приладу розташовані збоку, щоб ви випадково не натиснули їх у процесі роботи. Праска оснащена довгим мережевим кабелем з обертанням на 360 градусів.

Особливості моделі GAMA Elegance Gold GI0234:

 • Плаваючі пластини 25 x 120 мм з керамічним покриттям
 • Технологія Ceramic Ion
 • Керамічне покриття пластин з ефірними оліями аргани
 • Статичне нагрівання до 230 C
 • Швидке нагрівання до заданої температури
 • Бокове розташування органів управління
 • Плоский ергономічний дизайн
 • Мережевий шнур 2.5 метра з обертанням
 • Універсальне харчування 110 – 240 В
 • Технологія Nano Silver

У комплекті:

 • Випрямляч
 • Документація
Габарити длина утюжка 30 см
Серія ELEGANCE
Довжина нагрівальних пластин 120 мм
Максимальна температура нагрівання 230 C
Потужність 50 W
Ширина нагрівальних пластин 25 мм
Плаваючі пластини так
Покриття кераміка
Іонізація ні
Терморегулятор без регулятора
Кількість температурних режимів 1
Автовимкнення ні
Подвійний вольтаж 110-240 В так
Довжина шнура 2.5 м
Колір чорний
Вага 240 г

Відгуків поки що немає.

Ще не було питань.

Супутні та схожі

Теги: елеганс