2 291.00 грн 2 062.00 грн

Серія фенів GAMA Pluma 3800 виконується в компактному корпусі, що дозволяє використовувати ці фени як для роботи, так і для дому. Завдяки приголомшливій ергономіці і збалансованій вазі, працювати з моделлю дуже легко - у Вас ніколи не буде боліти кисть руки, навіть при тривалому використанні фена.

Фен Pluma 3800 (A11.COMPACTION.SEBN) оснащений професійним італійським мотором, який працює на змінному струмі (AC-мотор). Такий мотор має гарну потужність, що дозволяє йому створювати хороший повітряний потік, а так само володіє збільшеним ресурсом експлуатації. Застосування такого мотора гарантує Вам довгі роки ефективної роботи з пристроєм.

Потужність моделі складає 2400 Вт - її цілком вистачить для будь-яких Ваших бажань і завдань. У поєднанні з потужним повітряним потоком, модель за лічені хвилини зможе висушити навіть саме густе волосся. Якщо Ви вибираєте собі фен для роботи або для дому, зверніть свою увагу на цю модель.

Для турботи про Ваше волоссі, модель A11.COMPACTION.SEBN оснащена технологією іонізації ION PLUS. Це запатентована технологія GAMA, яка перевершує по функціональності традиційні системи іонізації на 80%. Тисячі і мільйони негативних іонів генеруються спеціальним пристроєм з перших секунд роботи фена. Насичуючи Ваше волосся, іони стимулюють кутикулу до закриття, що вберігає волосся від втрати природної вологи. Так само іонізація нейтралізує статику, робить волосся слухняним, м'яким і блискучим.

Окремо хочеться відзначити ергономіку. Модель чудово збалансована за вагою, а завдяки зручній ручці, фен дуже легко і впевнено «сидить» в руці. Модель має традиційне управління - 2 режими швидкості і 3 режими температури, а так само функцію холодного обдування. Завдяки довгому кабелю живлення, Ви не будете обмежені в русі при роботі з феном.

Особливості моделі Pluma 3800 (A11.COMPACTION.SEBN):

  • Потужність - 2400 Вт
  • Технологія іонізації Ion Plus
  • AC-мотор зі збільшеним ресурсом
  • Компактний ергономічний дизайн
  • Знімний фільтр для легкої чистки
  • Мережевий кабель 3 метри
  • Петелька для підвішування
  • У комплекті:
  • 2 насадки-концентратор
  • Насадка-дифузор

Фени GAMA PLUMA 3800 випускаються в різних кольорах і модифікаціях:

Тип фен
Типорозмір фена компактний
Потужність 2400 W
Кількість швидкостей потоку 2
Функція холодного повітря так
Насадки у комплекті 2 насадки-концентратор + дифузор
Іонізація так
Кількість температурних режимів 3
Довжина шнура 3 м
Колір білий
Тип мотора AC мотор
Габарити 20 x 23 x 9 см

Відгуків поки що немає.

Ще не було питань.

Супутні та схожі