1 509.00 грн 1 404.00 грн

Випрямляч ELEGANCE Keration - це нова модель серії KERATION, яка створена із застосуванням новітніх технологій і розробок. Основна концепція серії - захист природного кератину волосся, з якої ми представляємо Вам новинку.

Утюжок GAMA Elegance Keration (GI0210) володіє новітнім покриттям з технологією MICRO GLITT. Матеріал, що використовується для покриття пластин, виготовлений з мікрочастинок GLITT (алмазного пилу), які активуються при нагріванні і в поєднанні з новітньою системою іонізації захищають природний кератин волосся, відновлюючи блиск і силу волосся.

Пластини випрямляча з плаваючою технологією і розміром 25 x 120 мм. Збільшений розмір дозволяє захоплювати більше волосся за один прохід утюжком, а плаваюча система забезпечить ідеальний розподіл тиску і зіткнення пластин.

Модель GAMA GI0210 має електронний терморегулятор з LED індикатором обраного температурного режиму. Все в моделі реалізовано 6 температурних режимів - 130, 150, 170, 190, 210 і 230 °C. Ви можете максимально точно підібрати необхідний для Вашого волосся режим нагрівання, для забезпечення ефективного і безпечного випрямлення волосся.

Новинка виконана в традиційному для лінійки ELEGANCE корпусі в ультратонкому виконанні. Випрямляч легкий, зручно сидить в руці забезпечує легку роботу з волоссям. Округлена форма дозволить Вам не тільки випрямляти, а й підкручувати волосся.

Особливості моделі Elegance Keration (GI0210):

  • Новітнє покриття пластин з технологією MICRO GLITT
  • Плаваючі пластини розміром 25 x 120 мм
  • Статичний нагрів до 230 градусів
  • Мережевий шнур з обертанням і довжиною 3 метри
  • Замок для пластин
  • Живлення 100 - 240 В
  • Ультратонкий корпус
  • Новий колір - Gold Rose
Габарити длина утюжка 30 см
Серія KERATION
Максимальна температура нагрівання 230 C
Ширина нагрівальних пластин 25 мм
Плаваючі пластини так
Покриття micro glitt
Діапазон температури нагрівання 130-230 °C
Іонізація ні
Терморегулятор електронний
Кількість температурних режимів 6
Автовимкнення ні
Подвійний вольтаж 110-240 В так
Довжина шнура 3 м
Колір золота троянда
Вага 240 г
Добрый день.!Скажите ,пожалуйста ,в этой модели есть автовыключение?
GAMA Professiona - Україна
Вітаємо! В характеристиках указано, що автовимкнення немає у даній моделі. Якщо потрібна модель з цією функцією, перейдіть будь ласка у розділ випрямлячі та оберіть відповідний фільтр.
Рекомендую утюжок, гарно вирівнює довге волосся, не палить. Волосся після нього блискуче та доглянуте, дуже зручний та легкий
Добрый день! Подскажите, а термозащиту нужно использовать? Или это к стайлингу относится и лаковое покрытие может повредиться?
GAMA Professional
Здравствуйте! Термозащиту желательно использовать всегда, не только перед выпрямлением, но и перед сушкой феном.
Доброго дня! Підскажіть будь ласка чи підійде ця модель для довгиг і густих волос? Дякую!
GAMA Professional
Добрий день! Якщо волосся слухняне і загалом більш менш пряме, то підійде. Якщо ж волосся неслухняне та кучеряве, то потрібна більш потужніша модель, наприклад, P21.XWIDE.PTC.
Подскажите пожалуйста, локоны ним можно крутить?
GAMA Professional
Добрый день! Локоны крутить можно, но без использования стайлинговых средств. Покрытие корпуса лаковое - может повредиться. Если Вы планируете часто делать завивку на утюжок, то стоит смотреть на другие модели, например серии Attiva, Starlight...
Добрый день. Подскажите пожалуйста для густых и вьющихся длинных волос он подойдёт?
GAMA Professional
Добрый день! Вам лучше использовать модель X-Wide
Здравствуйте! Gama Утюжок GAMA Elegance LED Keration (GI0210) есть в наличии?
GAMA Professional
Здравствуйте! Наличие пожалуйста уточняйте у нашего представителя по ссылке в магазин. На данный момент все остатки закончились, утюжки быстро раскупили. В течении месяца модель появиться в продаже.
Здравствуйте! в чем отличие этой модели от GAMA Titan Keratin Elegance LED (GI0209)?
GAMA Professional
Здравствуйте! Модель GI0209 имеет титановую основу в составе покрытия пластин. Данная модель, как и вся серия Keration, имеет турмалиновую основу.
Здравствуйте! Gama Утюжок GAMA Elegance LED Keration (GI0210) есть в наличии?
GAMA Professional
Здравствуйте! Модель закончилась. Новое поступление будет ориентировочно в середине месяца
Анна / 07.03.2024
Добрий вечір)Чи присутня іонізація у даній моделі?
GAMA Professional - Україна
Вітаємо! Іонізація в даній моделі відсутня.
Анна / 06.03.2024
Добрий день! Підскажіть будь ласка чи підійде ця модель для пористих волос?
GAMA Professional - Україна
Вітаємо! Не буває випрямлячів для пористого волосся. Випрямляч підбирається відповідно до довжини волосся (ширина пластин), а якщо волосся проблемне, то потрібно щоб був терморегулятор за допомогою якого встановлюється оптимальна температура нагріву для конкретного волосся, включаючи і пористе. Таке волосся можна вважати проблемним через його сухість, а значить випрямляти на 230 С неможна, потрібна менша температура. Дана модель має 6 температурних режимів у широкому діапазоні, тому вона без проблем підійде для будь-якого волосся.
Нова лінія приладів GAMA KERATION
Нова лінія приладів GAMA KERATION
Нова лінія GAMA KERATION - це інноваційний асортимент інструментів по догляду за волоссям, спрямований на те, щоб волосся булу яскравим, м'яким і природно еластичним. Як Ви знаєте, кератин є 80% наших волосся і відповідає за його структуру, силу і бл..

Теги: кератіон, keration, елеганс