1 509.00 грн 1 359.00 грн

Випрямляч ELEGANCE Keration - це нова модель серії KERATION, яка створена із застосуванням новітніх технологій і розробок. Основна концепція серії - захист природного кератину волосся, з якої ми представляємо Вам новинку.

Утюжок GAMA Elegance Keration (GI0210) володіє новітнім покриттям з технологією MICRO GLITT. Матеріал, що використовується для покриття пластин, виготовлений з мікрочастинок GLITT (алмазного пилу), які активуються при нагріванні і в поєднанні з новітньою системою іонізації захищають природний кератин волосся, відновлюючи блиск і силу волосся.

Пластини випрямляча з плаваючою технологією і розміром 25 x 120 мм. Збільшений розмір дозволяє захоплювати більше волосся за один прохід утюжком, а плаваюча система забезпечить ідеальний розподіл тиску і зіткнення пластин.

Модель GAMA GI0210 має електронний терморегулятор з LED індикатором обраного температурного режиму. Все в моделі реалізовано 6 температурних режимів - 130, 150, 170, 190, 210 і 230 °C. Ви можете максимально точно підібрати необхідний для Вашого волосся режим нагрівання, для забезпечення ефективного і безпечного випрямлення волосся.

Новинка виконана в традиційному для лінійки ELEGANCE корпусі в ультратонкому виконанні. Випрямляч легкий, зручно сидить в руці забезпечує легку роботу з волоссям. Округлена форма дозволить Вам не тільки випрямляти, а й підкручувати волосся.

Особливості моделі Elegance Keration (GI0210):

  • Новітнє покриття пластин з технологією MICRO GLITT
  • Плаваючі пластини розміром 25 x 120 мм
  • Статичний нагрів до 230 градусів
  • Мережевий шнур з обертанням і довжиною 3 метри
  • Замок для пластин
  • Живлення 100 - 240 В
  • Ультратонкий корпус
  • Новий колір - Gold Rose
Серія KERATION
Максимальна температура нагрівання 230 C
Покриття micro glitt
Іонізація ні
Терморегулятор електронний
Кількість температурних режимів 6
Автовимкнення ні
Подвійний вольтаж 110-240 В так
Довжина шнура 3 м
Колір золота троянда
Ширина нагрівальних пластин 25 мм
Плаваючі пластини так
Діапазон температури нагрівання 130-230 °C
Габарити длина утюжка 30 см
Вага 240 г

Ще не було питань.

Нова лінія приладів GAMA KERATION
Нова лінія приладів GAMA KERATION
Нова лінія GAMA KERATION - це інноваційний асортимент інструментів по догляду за волоссям, спрямований на те, щоб волосся булу яскравим, м'яким і природно еластичним. Як Ви знаєте, кератин є 80% наших волосся і відповідає за його структуру, силу і бл..

Теги: кератіон, keration, елеганс