2 251.00 грн

Модель CP1 NOVA WIDE TOURMALINE 5D - IHT INFRARED HEAT GI0301 входить до складу нової серії по догляду та захисту волосся GAMA 5D THERAPY. Тепер серія CP1 має модель, яка містить останні технологічні досягнення в області виробництва сучасних безпечних випрямлячів для волосся.

Модель містить в собі всі переваги серії GAMA 5D THERAPY. Відразу ж варто відзначити наявність системи інфрачервоного нагріву. Застосування нагріву в інфрачервоному діапазоні сприяє проникненню тепла безпосередньо всередину волоса і його прогріванню зсередини. Таким чином, волосся зберігає свою вологу, оскільки такий нагрів стимулює закривання волосяних лусочок до того, як волосся втратить велику кількість вологи. Крім того, ефективність випрямлення так само поліпшується, тому процес випрямлення відбуватиметься швидше, а результат зберігатиметься довше.

Технологія Ozone3Ion, яку містить новинка, допомагає відновлювати здоров'я волосся на мікрорівні. Згенеровані іони і молекули озону сприяють очищенню пор шкіри голови від різних забруднень і жирів. Насичення шкіри озоном сприяє поліпшенню живлення коренів і підвищенню мікроциркуляцією крові у волосяних цибулин. Здорове коріння - запорука здорового і красивого волосся.

Захистити і поліпшити стан волосся допомагає незмінно ефективна система іонізації Ion Plus і технологія Nano Silver. Активні частинки срібла ефективно нейтралізують бактерії на волоссі, даруючи Вам відчуття чистоти і свіжості на тривалий час. Іонізація зніме статику з волосся, додасть йому м'якості та блиску, і зробить його більш слухняним.

Таким чином, в новому випрямлячі CP1 NOVA WIDE TOURMALINE 5D застосовується цілий комплекс технологій і інновацій щодо захисту і відновлення Вашого волосся. Утюжок оснащений плаваючими пластинами з турмаліновим покриттям і технологією миттєвого і рівномірного розподілу тепла - IHT TECHNOLOGY. Турмалін забезпечує гарне ковзання по волоссю, а так же насичує його негативними іонами в момент зіткнення з пластинами. Рухома система пластин компенсує зайвий тиск на волоссі і розподілить його по всій притискній поверхні. Таким чином виключені різні мікротравми, які можуть бути отримані механічним шляхом в момент протягування волосся утюжком.

Цифрове управління з LCD дисплеєм подарує Вам комфортну і безтурботну експлуатацію. Температура нагріву становить 160 - 230 0C, що дозволяє використовувати випрямляч з будь-яким типом волосся. Завдяки системі автоматичного відключення через 60 хвилин, експлуатація випрямляча стане ще безпечнішою і економнішою.

Особливості моделі CP1 NOVA WIDE TOURMALINE 5D - IHT INFRARED HEAT GI0301 :

  • IHT INSTANT TECHNOLOGY - миттєвий рівномірний нагрів
  • Турмалінові пластини розміром 30 x 110 мм
  • Система плаваючих пластин
  • Технологія іонізації волосся Ion Plus
  • Технологія захисту і відновлення волосся Ozone3Ion
  • Автоматичне відключення через 60 хвилин
  • Технологія Nano Silver
  • Регульована температура нагріву в діапазоні від 160 до 230C
  • LCD дисплей і цифрове управління
  • Технологія інфрачервоного нагріву INFRARED HEAT
Серія 5D THERAPY
Довжина нагрівальних пластин 110 мм
Максимальна температура нагрівання 230 C
Потужність 36 - 42 W
Ширина нагрівальних пластин 30 мм
Плаваючі пластини так
Покриття турмалін
Іонізація так
Терморегулятор електронний
Кількість температурних режимів потрібна гнучкість
Автовимкнення так
Подвійний вольтаж 110-240 В так
Довжина шнура 3 м
Колір червоний
Добрый день. Доя пористых, виющихся и крашеных волосах какую модель посоветуете? И какая страна производитель ? Спасибо
GAMA Professiona - Україна
Вітаємо! Для такого волосся цілком підійде. Зборка моделі виконується у Китаї.
Допоможіть будь-ласка вибрати модель )
Волосся середньої густоти і довжини . Наполовину освітлене . Праска потрібна для покращення вигляду , блиску і щоб не псувала волосся
GAMA Professiona - Україна
Вітаємо! Дана модель Вам цілком підійде. Можете ще розглянути модель SI0186
Добрый день !Помогите выбрать утюжок!
Вьющийся волос ,осветлённый ,не поврежденный))средняя длина )
Хочу чтоб был с ионизацией,не повреждал волос)В основном только для накручивания локонов, выпрямляю редко )
Спасибо !
GAMA Professiona - Україна
Здравствуйте! Для накручивания волос можно рассмотреть данную модель, а так же модели SI0101, GI0105
Добрый день! Какой лучше подойдет утюжок для пористых, осветленных волос, кончики ломкие, чтобы не ухудшить состояние волос и быстро выравнивать, спасибо!
GAMA Professiona - Україна
Здравствуйте! Посмотрите пожалуйста модель GI0105
Добрый день! Подскажите, когда будет в наличии?
GAMA Professional
Здравствуйте! Ближайший месяц точно не будет. Возможно, с октября у нас появится информация по модели. Завод не успевает обеспечивать объемы и поставки переносятся.
Добрый день
подскажите пожалуйста, чем эта модель отличается от 4D и почему она стоит дешевле, если по идее это более новая и современная весрисия?
GAMA Professional
Здравствуйте! Основным отличие является наличие инфракрасного нагрева, в остальном модели практически идентичны. Ценовую политику устанавливает производитель.
Подскажите пожалуйста, а есть утюжки от 130-140 грд. 28-33 мм. Спасибо
GAMA Professional
Добрый день! От 130 градусов нагрев только у моделей ELEGANCE LED, но пластины стандартные - 25 мм. Воспользуйтесь фильтром для поиска на странице выпрямителей.
Добрый день! Порекомендуйте, пожалуйста, модель утюжков. Волосы пористые, волнистые, осветленные, после процедуры кератина. Желательно щадящее воздействие.
GAMA Professional
Здравствуйте! Рассмотрите данную модель, а так же модели Starlight Argan и набор 3D Therapy Set
Чем 4D лучше? У меня прямые очень густые волосы, ( если высылают без сушки феном, то пушаться м есть волна 〰) ищу себе хороший утюжок, для использования 2-3 раза в неделю. , чтоб не жирнил волосы и не надо было по 5 раз проводить по одному локону, ну и естественно, чтоб волосы не палил, если возможно то и сохранял в жизненном7 неизменном) состоянии ( не сушил) спасибо
GAMA Professional
Добрый день! Модель 4D не имеет такого функционала, как данная модель. Вам же лучше обратить внимание на модели с титановыми пластинами, поскольку такое покрытие лучше подходит для жесткий и вьющихся волос. Скольжение будет одинаковым. Рекомендуем Вам модель NOVA Titanium
Добрый день
Чем данная модель отличается от STARLIGHT DIGITAL IHT 5D THERAPY (GI0102), помимо размера пластин
GAMA Professional
Добрый день! Модели отличаются пластинами, мощностью и дизайном серии.
Марина / 03.10.2022
Добрый день.Для очень сухих и повреждённых волос,какая модель больше подойдёт,для каждодневного использования, эта или GAMA NOVA IHT 4D Therapy GI0407 ?Заранее,спасибо за ответ.
GAMA Professional - Україна
Вітаємо! Можна спробувати модель GI0407
Виктория / 09.08.2022
Добрый день! Какой лучше подойдет утюжок для светлых, пористых, вьющихся волос, кончики суховаты, GI0301 или GI0105? Заранне спасибо.
GAMA Professional - Україна
Вітаємо! У вашому випадку різниці між випрямлячами не буде. Обирайте який більше подобається. У бідь-якому випадку ви будете задоволені.
Наталья / 23.07.2022
Добрый день, можно ли приобрести через ваш сайт, прибор под американскую розетку. Возможно, под заказ. Спасибо
GAMA Professional - Україна
Вітаємо! На жаль ми імпортуємо лише моделі з європейсько вилкою. Пошукаємо, можливо щось знайдемо. Вам простіше вибрати модель з універсальним живленням 110 - 220 В та придбати звиичайний перехідник.
Анна / 04.06.2022
Доброе утро. Для пористых, вьющихся , крашеных волос подойдеет эта модель для выпрямления?
GAMA Professional - Україна
Вітаємо. Так, цілком підійде - тут є все необхідне для захисту волосся й отримання чудових результатів.
Татьяна / 29.01.2022
Подскажите пожалуйста с выбором утюжка. Волосы крашеные, тонкие, длинные и сухие. Беру конкретно для создания локонов, хочу так же сохранить качество волос. Эта модель подходит для этих целей? Может лучше будет модель GA.MA CP1 NOVA WL DIG 3D TSUBAKI?
GAMA Professional - Україна
Вітаємо Вас! Для Вашої задачі різниця між моделями великою не буде, тому можете обирати будь-яку з них. Також можете подивитись модель SI0101
Аліна / 26.01.2022
Доброго дня, придбала у Вас дану модель, дуже подобається результат, підкажіть чи можна у вас замовити окремо термосумку для даного випрямляча. Дякую.
GAMA Professional - Україна
Вітаємо Вас! На даний момент термосумок не залишилось, очікуємо найближчим приходом, але поки що невідома дата.
Ангелина / 04.01.2022
Подскажите пожалуйста.
У меня волосы до лопаток, тонкие, кончики секутся.
Помогите выбрать утюжок, чтоб был мощным и хорошим!
GAMA Professional - Україна
Вітаємо Вас! Посічені кінчики треба усувати рідкими кристалами. Ця модель цілком впорається з вашим волоссям та забезпечить якісний результат.
Вероника / 27.03.2021
Спасибо за ответ по поводу отличия этой модели и GAMA G-STYLE OXY-ACTIVE IHT WIDE & LONG (SI0101). Уточняю вопрос: интересует утюжок для домашнего использования чтобы можно было как выпрямлять волосы, так же и делать локоны. У меня волосы чуть ниже лопаток, средней густоты и толщины, пушатся, пористые, окрашенные. Не могу определиться между двумя моделями.
GAMA Professional - Україна
У Вашому випадку Вам підійдуть обидві моделі, проте робити завивку буде трішки простіше на модель SI0101, оскільки її корпус симетричний та плоский. Іонізація є у обох моделей. Випрямляч GI0301 має комплексну систему захисту волосся, а модель SI0101 має технологію захисту кольору, що на ділі майже те саме. Тому обирайте модель яка Вам більше до смаку - Ви будете задоволені при будь якому виборі.
Вероника / 26.03.2021
Подскажите, в чем основные отличия данной модели и GAMA G-STYLE OXY-ACTIVE IHT WIDE & LONG (SI0101) ?
GAMA Professional - Україна
Вітаємо Вас! Ваше питання незрозуміле. Технічні відмінності Ви можете порівняти на сайті, додавши кожну модель у список порівняння. Функціональні відмінності розписані повністю в описі кожного випрямляча. Це моделі різних серій: різний дизайн, різна ширина пластин, різне покриття пластин, наявність різних технологій. Якщо Вам потрібна порада - напишіть мету придбання (для роботи чи для власного використання, довжину волосся, та його стан: фарбоване, пушиться, тонке, товсте, неслухняне і т.д.)
Евгения / 22.02.2021
Здравствуйте. Скажите, подходит ли плойка для накрутки локонов?
GAMA Professional - Україна
Вітаємо Вас! Даною моделлю можна підкручувати волосся, цілком підходить.
Серія приладів для укладання волосся GAMA 5D THERAPY
Серія приладів для укладання волосся GAMA 5D THERAPY
У кращих традиціях GAMA Professional продовжує розробляти технологічні рішення та інноваційні технології для виробництва професійних електроінструментів для волосся, в основі яких лежить ідея надійно і ефективної експлуатації, а так само збереження і..

Супутні та схожі

Теги: гама нова 5д