1 806.00 грн 1 626.00 грн

Машинка для стрижки волосся GAMA PRO9 розроблена для професійного використання в салоні краси або BarberShop. Модель володіє чудовою функціональністю і витривалістю.

Машинка GAMA PRO9 оснащена незнімним ножем з високоякісної нержавіючої сталі з вбудованою системою регулювання висоти зрізу волосся в діапазоні від 0.33 до 3.33 мм. Наявність такої системи дозволить Вам без «сходинок» виконувати плавні переходи. Так само в комплекті передбачені 4 насадки висотою від 3 до 12 мм.

Модель GAMA PRO9 SM1302 має вібраційний мотор з потужною системою охолодження для безперервної роботи протягом дня. Потужність мотора можна регулювати поворотним гвинтом на корпусі. Просто проверніть гвинт за годинниковою або проти годинникової стрілки, щоб виставити максимально комфортну для Вас потужність.

Ергономіка моделі дозволяє з легкістю працювати машинкою і виконувати точні роботи. Корпус виготовлений із застосуванням композитного матеріалу, в результаті чого він дуже міцний. Вбудована петелька для підвішування і мережевий шнур довжиною 2.4 метра підвищать комфорт Вашої роботи.

Особливості моделі GAMA PRO9:

  • Ножовий блок з регулюванням висоти зрізу від 0.33 до 3.33 мм
  • Потужний витривалий мотор з системою регулювання потужності
  • Потужність двигуна 10 Вт
  • Довжина мережевого шнура 2.4 м
  • Ширина ножа 46 мм

Комплектація:

  • Масло для змащення ножів
  • Щіточка для чистки 4 насадки (3, 6, 9, 12 мм)
  • Документація
  • Захисний ковпачок для ножа
Довжина шнура 2.4 м
Колір чорний
З'ємний ножовий блок ні
Кількість насадок 4
Лезо нержавіюча сталь
Потужність мотора 10 W
Тип живлення мережа
Тип машинки для стрижки
Тип мотора вібраційний
Ширина леза 46 мм
Вага 610 г
Добрий день, заказували машинку не для рамочки а для роботи , надіслали з нерівно поставленими ножами і сильно ричала, одправила обратно , щоб поремонтували але відправили таку саму як надіслала.
GAMA Professional
Вітаємо Вас! Якщо машинка була на нашому сервісі, то Вам вона мала надійти повністю робоча, якщо на сервісі підтвердилась наявність поломки або браку. Якщо у Вас залишились зауваження щодо роботи приладу - будь ласки опишіть детальніше як і при яких умовах проявляється те, про що Ви пишете. Якщо сервіс не зможе знайти підтвердження Ваших слів - відправимо машинку на завод.
Здравствуйте, подскажите будут ли поступать в продажу насадки, и какие насадки (других производителей) совместимы с этой машинкой ?
GAMA Professional
Здравствуйте! На данный момент судьба насадок для модели пока не известна. Если сможем подобрать что-то подходящее - добавим на сайт обязательно.
доброго дня! яка країна вирибник? яка сутєва відмінність про8 іпро 9(чим краща)? 7,6 це економ варіант ,напівпрофесійний?
GAMA Professional
Вітаємо Вас! Зборка моделі - Китай. Із суттєвих відмінностей лише корпус та деякі технічні зміни. Дана модель більш ергономічна, проте вона біль важка і зроблена за стилем barbershop. Модель 7,6 більш простіша і більше підходить для домашнього використання.
Здравствуйте. Минимальная длина среза 0,33мм, я правильно понимаю?
0,8 - 0,9 я смогу выставить?
GAMA Professional
Добрый день! Совершенно верно - регулировка без насадки от 0.33 до 3 мм.
Здравствуйте. Какой вес у машинки pro 9?
GAMA Professional
Добрый день! Вес машинки 610 грамм
Скажите, купить отдельно насадки возможно на Gama pro 9?
GAMA Professional
Добрый день! Насадки на модели пока не поступали.
Здравствуйте, скажите пожалуйста одинаковые ли ножи с Ga. ma pro 8 и pro 9, и подходят ножи?
GAMA Professional
Здравствуйте! Ножи разные, они не совместимы.

Ще не було питань.