1 534.00 грн 1 427.00 грн

GAMA KERATION - це нова лінійка інструментів для догляду за волоссям, створена для максимального захисту природного кератину волосся. Як відомо, кератин становить 80% волосся і відповідає за його структуру, силу і в тому числі блиск.

Погодні умови, використання фенів, плойок, випрямлячів, різні хімічні процедури можуть виснажувати кератин, що веде до погіршення стану волосся - воно стає пористим, слабким, втрачає блиск і еластичність. З метою захистити кератин волосся GAMA представляє Вам нову лінійку, до складу якої входить термогребінець GAMA Keration Extreme (GB0105).

Новинка оснащена нагрівальним елементом з революційним покриттям з технологією MICRO GLITT. В основі покриття мікрочастинки GLITT, які активуються при нагріванні і в поєднанні з новітньою системою іонізації сприяють захисту природного креатину волосся.

Іонізація 3D Therapy Ultra Ion - це новітня технологія, що дозволяє домогтися значно більшого насичення волосся негативними іонами. З перших секунд роботи приладу, волосся активно насичуються негативними іонами, стимулюючи кутикулу волосся до закриття і збереження вологи, що значно впливає на здоров'я волосся. Іонізація чудово знімає статику з волосся, роблячи його м'яким, слухняним і надаючи йому блиску.

Термогребінець GAMA Keration Extreme (GB0105) оснащений електронним терморегулятором, який дозволяє вам вибрати максимально сумісний з Вашими волоссям температурний режим в діапазоні від 150 до 230 градусів. LED дисплей, розташований на ручці моделі, завжди відображає обрану температуру, щоб Ви могли контролювати її. Новинка оснащена поворотним шнуром і автоматичною системою відключення через 30 хвилин.

Особливості GAMA Keration Extreme (GB0105):

  • Захист природного кератину волосся - технологія MICRO GLITT
  • Автоматичне відключення через 30 хвилин
  • Ергономічний дизайн
  • Електронний терморегулятор (150 - 230 C)
  • Мережевий шнур з обертанням на 360 градусів
  • Швидкий нагрів за 45 секунд
  • Новітня технологія іонізації 3D Therapy Ultra Ion
Серія KERATION
Максимальна температура нагрівання 230 C
Потужність 37 W
Іонізація так
Подвійний вольтаж 110-240 В так
Колір золота троянда
Вага 210 г

Відгуків поки що немає.

Ще не було питань.

Нова лінія приладів GAMA KERATION
Нова лінія приладів GAMA KERATION
Нова лінія GAMA KERATION - це інноваційний асортимент інструментів по догляду за волоссям, спрямований на те, щоб волосся булу яскравим, м'яким і природно еластичним. Як Ви знаєте, кератин є 80% наших волосся і відповідає за його структуру, силу і бл..