1 113.00 грн 1 036.00 грн

GAMA BELLA CERAMIC SHINE GI0215 є функціональним випрямлячем для волосся, який оснащений сучасними технологіями та функціями. Ергономічний дизайн, довгі пластини, плоский корпус – все це забезпечує сучасне невимушене випрямлення волосся.

Випрямляч GAMA GI0215 оснащений плаваючими пластинами розміром 25 x 120 мм та керамічним покриттям з технологією мікроблиску. Дана технологія покликана для отримання додаткового блиску волосся після роботи з випрямлячем. Магазин www.gama.in.ua акцентує увагу на подовжених пластинах, завдяки чому Ви з легкістю зможете випрямляти великі пасма волосся та ефективніше працювати з довгим волоссям. Плаваючі пластини «підлаштовуються» під пасмо будь-якої товщини та забезпечують ідеальне прилягання пластин між собою, підвищуючи площу нагрівання та ефективність випрямлення.

Кераміка має властивості вивільняти негативно заряджені іони в процесі нагрівання, тим самим захищаючи волосся від зайвої втрати вологи шляхом стимулювання кутикули закривати лусочки. У поєднанні з технологією Micro Shine, за якою створено покриття моделі, після роботи з утюжком волосся придбає додатковий блиск.

Модель GI0215 не має терморегулятора – температурний режим нагрівання лише до 230 С. Така температура підійде для більшості натурального незабарвленого волосся, а також фарбованого волосся за умови його нормального стану.

Корпус моделі зроблений в ідентичному дизайні лінійки BELLA – плоский, округлений, є кнопка для фіксації пластин, щоб утюжок не займав багато місця під час транспортування. Кнопки вибору режиму нагрівання та увімкнення приладу розташовані збоку, щоб ви випадково не натиснули їх у процесі роботи. Праска оснащена довгим мережевим кабелем з обертанням на 360 градусів.

Особливості моделі GAMA BELLA CERAMIC SHINE GI0215:

  • Плаваючі пластини 25 x 120 мм з керамічним покриттям
  • Технологія мікроблиску Micro Shine
  • Статичне нагрівання до 230 C
  • Бокове розташування органів управління
  • Плоский ергономічний дизайн
  • Мережевий шнур 2.5 метра з обертанням
  • Універсальне живлення 110 – 240 В

В комплекті:

  • Випрямляч
  • Документація
Габарити длина утюжка 30 см
Серія BELLA
Довжина нагрівальних пластин 120 мм
Максимальна температура нагрівання 230 C
Ширина нагрівальних пластин 25 мм
Плаваючі пластини так
Покриття кераміка
Іонізація ні
Терморегулятор без регулятора
Кількість температурних режимів 1
Автовимкнення ні
Подвійний вольтаж 110-240 В так
Довжина шнура 2.5 м
Колір чорний
Вага 240 г

Відгуків поки що немає.

Natalia / 24.04.2023
Чи є тут терморегулятор, щоб зменшити температуру? Чи це стандартна температура 230?
GAMA Professional - Україна
Вітаємо! Терморегулятора немає - модель нагрівається до 230 С. Скористайтесь будь ласка фільтром у каталозі, щоб відсортувати моделі з терморегулятором.

Теги: белла керамік шайн