1 039.00 грн 967.00 грн

Випрямляч для волосся GAMA GI0750 Midi My Style є невеликою моделлю, яка відмінно підійде для щоденного випрямлення короткого волосся або чубчика, а також для подорожей. Завдяки невеликим розмірам цей утюжок відмінно підійде для відряджень та поїздок, що дозволить Вам у будь-який момент виглядати бездоганно.

Модель GAMA GI0750 має турмалінові плаваючі пластини розміром 17 x 70 мм. Використання турмаліну у складі покриття гарантує дбайливе ставлення до волосся та їх захист під час випрямлення. Пластини шикарно ковзають волоссям і забезпечать гідний стійкий результат. Плаваюча технологія забезпечує гарне прилягання пластин одна до одної незалежно від товщини пасма волосся, щоб площа нагрівання була максимальною, а рівномірний тиск на волосся не дозволить їх травмувати механічно.

Зауважимо, що випрямляч GAMA GI0750 Midi My Style не має терморегулятора та нагрівається до температури 220 C. Даний температурний режим є практично ідеальним для використання на більшості типів волосся. Мабуть, винятком може бути дуже тонке і ламке волосся, а також густе і товсте волосся з тенденцією до кручення. Магазин gama.in.ua рекомендує цю модель для роботи на короткому волоссі, а також для випрямлення чубчика, можливо, чоловічої бороди, а також як безпрограшний варіант при подорожах в інші країни або різні поїздки, коли є необхідність у використанні випрямляча. Так само модель може бути розглянута як випрямлення дитячого волосся.

Праска GI0750 Midi My Style добре зібрана, має сучасний та стильний дизайн з гарною ергономікою. Сучасне поєднання сріблястого та рожевого кольору не залишить байдужим любителів усього яскравого. Довжина моделі становить лише 19.5 см, що дозволить її легко вмістити у будь-яку сумочку. Універсальне харчування 110 – 240 В без проблем дозволить використовувати випрямляч у будь-якій країні світу.

Особливості моделі GAMA GI0750 Midi My Style:

  • Стильний та яскравий дизайн
  • Турмалінові плаваючі пластини 17 x 70 мм
  • Нагрів до 220 C
  • Мережевий шнур 2 метри з обертанням
  • Універсальне харчування 110 - 240 В

В комплекті:

  • Випрямляч
  • Документація
Габарити 19,5 x 1,7 x 1,9 см
Довжина нагрівальних пластин 70 мм
Максимальна температура нагрівання 220 C
Потужність 28 W
Ширина нагрівальних пластин 17 мм
Плаваючі пластини так
Покриття турмалін
Іонізація ні
Терморегулятор без регулятора
Кількість температурних режимів 1
Автовимкнення ні
Подвійний вольтаж 110-240 В так
Довжина шнура 2 м
Колір сріблястий
Вага 122 грам

Відгуків поки що немає.

Лилия / 02.02.2023
Только один режим нагрева? До 220?
Нет ли чехла в комплекте?
GAMA Professional - Україна
Вітаємо! Нагрів до 220 (один режим), у комплекті чохла немає.

Супутні та схожі