2 053.00 грн 1 848.00 грн

Випрямляч для волосся GAMA Keration X-Wide Digital (GI3032) - це яскравий представник нової лінійки приладів для догляду за волоссям GAMA KERATION, створеної для максимального захисту природного кератину волосся. Як відомо, волосся складається на 80% з кератину, який в тому числі надає волоссю сили і блиску.

При різних хімічних і температурних впливах на волосся, кератин виснажується і волосся стає пористим, крихким і втрачає свій блиск. Серія приладів Keration створена спеціально для максимального захисту основи волосся - кератину.

Утюжок Keration X-Wide Digital оснащений плаваючими пластинами розміром 40 x 100 мм, які покриті революційним покриттям з технологією MICRO GLITT. У складі покриття застосовуються мікрочастинки GLITT, які при нагріванні активуються і сприяють захисту природного кератину волосся. Нове покриття володіє бездоганним ковзанням по волоссю і значно спрощує процедуру випрямлення волосся, роблячи її більш безпечною для здоров'я волосся.

Модель оснащена електронним регулюванням температурного режиму з цифровим LCD дисплеєм. Ви можете вибрати один з п'яти температурних режимів (150, 170, 190, 210 і 230 C0) для максимальної сумісності з Вашими волоссям. Завдяки наявності терморегулятора утюжок абсолютно універсальний і підійде до будь-якого волосся в незалежності від його стану.

На особливу увагу заслуговує ергономічний дизайн моделі. Кнопки управління знаходяться на бічній стороні ручки, тому ви не зіб'єте випадково робочу температуру, яка постійно виводиться на дисплей для контролю. Шнур з обертанням довжиною 3 метри забезпечить Вам гарну ступінь свободи і звільнить від розетки. Автоматична система вимикання випрямляча через 60 хвилин, безумовно, підвищує рівень безпеки експлуатації приладу. Працювати випрямлячем дуже комфортно - його форма забезпечить легку роботу і здавлювання пластин. Якщо сил здавити пластин не вистачає, то можна притискати їх за наконечники на краях.

Особливості моделі GAMA X-Wide Digital Keration (GI3032):

  • Екстра-широкі плаваючі пластини розміром 40 x 100 мм
  • Новітнє покриття пластин з технологією MICRO GLITT
  • Цифрове регулювання температури з LCD дисплеєм
  • 5 температурних режимів - 150, 170, 190, 210 і 230 C
  • Мережевий шнур 3 метри з обертанням
  • Автоматичне відключення через 60 хвилин
  • Стильний колір - Gold Rose
Серія KERATION
Максимальна температура нагрівання 230 C
Покриття micro glitt
Потужність 60 W
Іонізація ні
Терморегулятор електронний
Кількість температурних режимів 5
Автовимкнення так
Подвійний вольтаж 110-240 В ні
Довжина шнура 3 м
Колір золота троянда
Довжина нагрівальних пластин 100 мм
Ширина нагрівальних пластин 40 мм
Плаваючі пластини так
Діапазон температури нагрівання 150-230 °C
Вага 244 г
Наталія / 19.02.2022
Как утюжок справляется с челкой. Реально ли выпрямлять такими широкими пластинами?
VICshop
Вітаємо! Для чівки потрібен випрямляч з вузькими пластинами. Моделлю з широкими пластинами робити це можна, але буде незручно.
Нова лінія приладів GAMA KERATION
Нова лінія приладів GAMA KERATION
Нова лінія GAMA KERATION - це інноваційний асортимент інструментів по догляду за волоссям, спрямований на те, щоб волосся булу яскравим, м'яким і природно еластичним. Як Ви знаєте, кератин є 80% наших волосся і відповідає за його структуру, силу і бл..

Супутні та схожі

Теги: кератіон, keration