2 375.00 грн 2 138.00 грн

GAMA Professional представляє свою розробку - випрямляч для волосся X-Wide Digital IHT (P21.IHT.X-WIDE) з екстра широкими пластинами для швидкого і якісного укладання волосся.

Цей справжній професійний випрямляч для волосся стане для Вас незамінним помічником не тільки в роботі, але і домашньому використанні. Модель поєднує в собі масу достоїнств і технологічних рішень за останнім писком моди.

Модель X-Wide має широкі пластини розміром 40 x 100 мм, що дозволить Вам створювати незрівнянні укладання, особливо довгого і густого волосся. Пластини мають турмалінове покриття і плаваючу систему, тому Ваше волосся не тільки буде захищене від ушкоджень, але і знайде м'якість і стане слухняним. Модель має цифрове управління з LCD дисплеєм, на якому відображається робоча температура пластин. Регулювання проводиться в діапазоні від 150 до 230 °C. Це дозволяє використовувати утюжок з будь-яким типом волосся.

Наявність технології IHT забезпечує миттєвий розігрів пластин і точну підтримку заданої температури незалежно від інтенсивності роботи з випрямлячем. Цифрова технологія підтримки точної температури забезпечить чудові результати.

Безсумнівно, позитивною характеристикою є наявність автоматичної системи виключення випрямляча через 60 хвилин після включення. Це значно покращує безпеку експлуатації. Крім цього, випрямляч має систему блокування кнопок, яка захищає користувача від випадкової зміни температури під час використання випрямляча. Так само модель має довгий шнур живлення з системою обертання на 360 °.

Особливості моделі GAMA X-Wide Digital IHT (P21.IHT.X-WIDE):

  • Ультра широкі пластини
  • Ергономічний дизайн
  • Гнучке регулювання температури нагріву від 150 до 230 °C
  • Автовідключення
  • Блокування від випадкового зміни режиму роботи
  • Плаваючі пластини з турмаліновим покриттям

В комплекті:

  • випрямляч
  • документація
Максимальна температура нагрівання 230 C
Покриття турмалін
Потужність 48 W
Іонізація ні
Терморегулятор електронний
Кількість температурних режимів 5
Автовимкнення так
Колір чорний
Ширина нагрівальних пластин 40 мм
Плаваючі пластини так
Габарити длина моделі 27,5 см
Вага 244 г

Відгуків поки що немає.

Ще не було питань.

Супутні та схожі