1 905.00 грн

Машинка для стрижки волосся GAMA PRO9 XPERT SM1309 чудово поєднує в собі досвід виробництва вібраційних машинок із новітніми технологіями, які покликані полегшити стрижку та зробити роботу більш комфортною. Модель має чудову функціональність і витривалість.

Машинка GAMA PRO9 XPERT оснащена незнімним ножовим блоком F-Wedge із високоякісної нержавіючої сталі із вбудованою системою регулювання висоти зрізу волосся в діапазоні від 0.8 до 3.8 мм. Наявність такої системи дозволить Вам без «сходинок» виконувати плавні переходи. Також в комплекті передбачені 4 насадки висотою від 3 до 13 мм. Магазин gama.in.ua наголошує на тому, що регулювання зрізу на ножі відбувається плавно, без фіксації. Ножовий блок F-Wedge оснащений нижнім ножем із подовженими зубами, а верхній ніж має подвійні зубці, розташовані на різній глибині. Таким чином, ножовий блок повноцінно замінює використання ножиць для філірування.

Модель GAMA SM1309 оснащена вібраційним двигуном з потужною системою охолодження для безперервної роботи протягом дня. Потужність двигуна можна регулювати поворотним гвинтом на корпусі - залежно від напруги в мережі Ви з легкістю зможете підлаштувати машинку на максимальну продуктивність. Просто поверніть гвинт за годинниковою або проти годинникової стрілки, щоб виставити максимально комфортну для Вас потужність.

Ергономіка моделі дозволяє з легкістю працювати машинкою та виконувати точні роботи. Корпус виготовлений із застосуванням композитного матеріалу, внаслідок чого він дуже міцний і досить важкий. Вбудована петелька для підвішування та мережевий шнур завдовжки 2.5 метра підвищать комфорт Вашої роботи.

Особливості моделі GAMA PRO9 XPERT SM1309:

 • Ножовий блок F-Wedge - стрижка та філіровка
 • Регулювання висоти зрізу волосся від 0,8 до 3,8 мм.
 • Ширина ножа 46 мм
 • Потужний витривалий мотор із системою регулювання потужності
 • Потужність двигуна 10 Вт
 • Довжина мережевого шнура 2.5 м

Комплектація:

 • Машинка
 • Захисний ковпачок для ножа
 • Щіточка для чищення 4 насадки (3, 6, 10 та 13 мм)
 • Олія для змащування ножів
 • Документація
Знімний ножовий блок ні
Кількість насадок 4
Лезо нержавіюча сталь
Потужність мотора 10 W
Тип живлення мережа
Тип машинки для стрижки
Тип мотора вібраційний
Ширина ножа 46 мм
Довжина шнура 2.5 м
Колір чорний
Вага 498 г
Отримала машинку. Стриже круто, але не вдається налаштувати нормально, дуже гуде та вібрує періодично, особливо на 0. Потужність регулювала, але вібрація та гул періодично повертаються. "Окантовку" так і не вдалось зробити - вібрація і гул. ((
GAMA Professiona - Україна
Вітаємо! Якщо Ви отримуєте дискомфорт у роботі - Вам варто звернутись до сервісу. Можливо, розкрутилось якесь кріплення або ще щось - майстер подивиться та виправить проблему, якщо вона є.

Ще не було питань.