2 425.00 грн 2 183.00 грн

Спеціальний пристрій випромінює тепло в інфрачервоному діапазоні. Довжина хвилі такого тепла більше, тому м'яке тепло проникає безпосередньо в середину волосся, забезпечуючи швидку і дбайливу сушку волосся.

Завдяки цій розробці, волокна волосся зберігає свій природний блиск значно довше. Технологія Ion Plus генерує на 80% більше негативних іонів, в порівнянні з традиційними технологіями такого типу. Це чинить додатковий позитивний вплив на волосся і допомагає волоссю зберегти вологу, знайти блиск і перешкоджати крученню. В комплекті 2 насадки-концентратор. Конструкція фена передбачає додатковий захист від попадання волосся всередину.

Фірмовий двигун змінного струму зроблений з легких і міцних матеріалів. Внутрішній конус розроблений таким чином, щоб тримати двигун в чистоті, запобігаючи потраплянню волосся. Ідеальний мотор для всіх професійних салонів, які шукають продуктивність і тривалий термін служби. Мотор призначений для безперервного, постійного і тривалого використання. Напрацювання на відмову понад 2000 годин.

Технологія Ion Plus представляє революційно нову концепцію, яка виробляє і виділяє до 10 разів більше іонів, ніж будь-яка інша іонна система. Функція автоматично включається зі включенням приладу. Ви будите чути тільки шепіт фена, в той час, як велика кількість іонів генерується і поширюється разом з повітряним потоком. З технологією іонізації Ви отримаєте максимальний ефект для волосся в процесі сушіння, нейтралізуючи ефект завивки волосся, регенерують блиск і здоровий вигляд.

Особливості моделі G-EVO 3800 HALOGEN ION (A11.3800HAL.RS):

  • Потужність 2300 Вт
  • Технологія титанового покриття решітки
  • Професійний шнур довжиною 3 метри
  • 2 насадки в комплекті (7 см і 9 см)
  • 6 температурних режимів
  • 2 швидкісних режиму
  • Кнопка холодного обдуву
Тип фен
Потужність 2300 W
Кількість швидкостей потоку 2
Функція холодного повітря так
Насадки у комплекті насадка-концентратор 7 см, насадка-концентратор 9 см
Серія G-EVO
Іонізація так
Кількість температурних режимів 6
Довжина шнура 3 м
Колір червоний
Тип мотора AC мотор
Габарити (Д x В x Ш) 17 x 26 x 9 см
Вага 528 г

Відгуків поки що немає.

Ще не було питань.