717.00 грн 646.00 грн

Фен GAMA EOLIC TRAVEL GH0201 - це прекрасний портативний фен для волосся, який Ви зможете брати з собою в будь-які поїздки і подорожі. Завдяки системі універсального живлення фен може працювати в мережі 220 і 110 В.

Незважаючи на свої скромні розміри, потужність моделі GH0201 становить 1600 Вт. Мотор постійного струму дозволяє фену бути дуже легким і в той же час забезпечує досить хороший повітряний потік для фенів такого класу, завдяки чому Ви зможете завжди висушити і укласти своє волосся за лічені хвилини без всяких проблем.

Забудьте про готельні фени, які доставляють масу незручностей - фен GAMA EOLIC TRAVEL має крихітні розміри і складну ручку, завдяки чому він не займе багато місця у Вашому багажі. Модель має 2 режими роботи - тепле повільне повітря і більш гаряче повітря при максимальному потоці. Холодного обдування у моделі немає.

Особливості моделі GAMA EOLIC TRAVEL GH0201:

  • Потужність 1600 Вт
  • Складна ручка
  • Надлегкий DC мотор
  • Універсальне живлення 110 - 220 В
  • 2 режими роботи
  • У комплекті насадка-концентратор
Тип фен
Типорозмір фена дорожній
Потужність 1600 W
Кількість швидкостей потоку 2
Загальна кількість режимів роботи 2
Функція холодного повітря ні
Насадки у комплекті 1
Іонізація ні
Кількість температурних режимів 2
Довжина шнура 2 м
Колір чорний
Тип мотора DC мотор
Габарити длина 18 см
Вага 238 г

Відгуків поки що немає.

Ольга / 14.02.2023
Я у вас зробила замовлення чи буде результат?
GAMA Professional - Україна
Вітаємо! У вас має бути номер замовлення, який відображається після його оформлення і приходить в смс на указаний номер телефону. Ви можете підказати номер замовлення або звернутись за телефоном до наших менеджерів?

Теги: гама еолік