1 361.00 грн 1 225.00 грн

TITAN KERATIN - це нова лінія приладів для догляду за волоссям, розроблена з метою захисту природного кератину волосся. Кератин становить 80% волосся і відповідає за його структуру, силу і блиск. Зовнішнє середовище, хімічні впливи на волосся згубно впливають на його здоров'я.

Виснаження кератину призводить до ослаблення здоров'я волосся - втрату сили, блиску і еластичності. Саме тому GAMA розробила новітні моделі інструментів, здатних захищати креатин волосся, в число яких входить новинка - фен GAMA Titan Keratin Diamond 3D (GH0303).

Потужність моделі становить 2300 Вт - даної потужності цілком достатньо для сушки і укладання практично будь-якого волосся. Концепція серії - захист кератину, тому не слід очікувати надпотужної сушки, а навпаки - дбайлива і спокійна сушка волосся.

Фен GAMA GH0303 оснащений ультра-легким DC-мотором, що дозволило інженерам зробити фен дуже легким і тихим в роботі. Якщо Ви не виносите сильний шум, то дана модель створена для Вас.

Серцем моделі є нова технологія в складі покриття решітки та внутрішніх компонентів фена - технологія MICRO GLITT. В основі даної технології мікрочастинки алмазного пилу - GLITT, які активуються при нагріванні і в поєднанні з новітньою системою іонізації захищають природний кератин волосся. Вже після декількох сушок Ви помітите позитивні зміни стану Вашого волосся.

Новітня технологія іонізації 3D Therapy Ultra Ion забезпечує більше насичення волосся негативними іонами. З перших секунд роботи фена мільйони негативних іонів насичують волосся, стимулюючи його до захисту від втрати вологи, а так само роблячи його м'яким і слухняним. Іонізація чудово знімає статику і надає волоссю блиску.

Управління режимами роботи моделі GH0303 симетричне - кнопки розташовані по центру ручки, що дозволить зручно використовувати фен як лівшам, так і правшам. Модель оснащена 2 швидкісними і 3 температурними режимами роботи, включаючи холодний обдув. Для Вашої зручності модель оснащена довгим мережевим шнуром, петелькою для підвішування і знімним фільтром для легкого очищення крильчатки мотора.

Особливості фена GAMA Titan Keratin Diamond 3D (GH0303):

 • Потужність 2300 Вт
 • Технологія MICRO GLITT - захист кератину волосся
 • Ультра-легкий DC-мотор
 • Технологія іонізації 3D Therapy Ultra Ion
 • 2 швидкісних і 3 температурні режими роботи
 • Функція холодного обдуву
 • Знімний фільтр

У комплекті:

 • Фен
 • Документація
 • Насадка-концентратор
 • Насадка-дифузор
Типорозмір фена стандартний
Потужність 2300 W
Кількість швидкостей потоку 2
Загальна кількість режимів роботи 6
Функція холодного повітря так
Насадки у комплекті 2
Серія KERATIN
Іонізація так
Кількість температурних режимів 2
Довжина шнура 1.6 м
Колір сріблястий
Габарити 26 x 18,7 x 9 см
Вага 417 г

Відгуків поки що немає.

Мар‘яна / 18.06.2022
Яка різниця між цими фенами Фен GAMA 3D THERAPY ULTRA ION KERATION
GAMA Professional - Україна
Вітаємо! У моделі GAMA 3D THERAPY ULTRA ION KERATION наявна технологія KERATION. Грубо кажучи, у моделі GH0303 титанове покриття внутрішніх компонентів (MICRO GLITT.), а у моделі KERATION - кератинове.