1 460.00 грн

Фен-щітка GAMA AVOCADO POWER 3D (GH4002) є чудовим інструментом для сушіння та укладання волосся, за допомогою якого, Ви з легкістю зможете виконувати безпечне і ефективне сушіння будь-якого волосся. На відміну від стандартних фенів, фен-щітка відрізняється меншою потужністю, але працює безпосередньому контакті з волоссям, чим забезпечує чудовий результат. Особливістю моделі є її висока потужність 1100 Вт і унікальна овальна форма насадки, завдяки якій Ви зможете створювати незвичайне укладання.

Фен-щітка GAMA STYLISH KERATION 3D має новітнє покриття насадки з технологією використання поживних речовин ефірних олій авокадо та макадамії. Мастила покривають поверхню щітки і містять велику кількість вітаміну Е - корисного для волосся мікроелемента. Олія авокадо, багата на незамінні жирні кислоти, зміцнює волосся, стимулює його зростання і надає волоссю силу і блиск. Олія макадамії - відмінний засіб для боротьби з завитками, живлення волосяних цибулин і боротьби з посіченими кінчиками. Його пом'якшувальні властивості проникають у волосся і живлять його, не обтяжуючи. Спільна дія масел авокадо і макадамії робить волосся здоровим, блискучим і сильним. Система захисту волосся також побудована із застосуванням технології GAMA 3D THERAPY. Це сучасна система іонізації, яка ефективно захищає волосся від втрати природної вологи під час роботи фен-щітки.

Корпус моделі GH4002 виготовлений у традиційному стилі без зайвих елементів. Фен-щітка має 3 температурні та швидкісні режими роботи – холодне повітря, тепле та гаряче повітря. Зазначимо, що для зручного та безпечного використання інструменту, насадка має термоізольований наконечник для зручнішої завивки волосся.

Особливості моделі GAMA AVOCADO POWER 3D (GH4002):

  • Потужність 1100 Вт
  • Технологія 3D THERAPY
  • Технологія використання олії авокадо та макадамії у складі покриття щітки
  • 3 температурні та швидкісні режими роботи
  • Індикатор роботи інструменту
  • Мережевий шнур із обертанням
  • Овальна насадка-щітка розміром 7 x 4 мм

В комплекті:

  • Фен-щітка
  • Документація
Габарити длина 34 см
Діаметр, мм 7 x 4 см
Серія KERATION
Тип мотора DC мотор
Тип фен-щітка
Потужність 1100 W
Іонізація так
Кількість швидкостей потоку 3
Кількість температурних режимів 3
Довжина шнура 1.7 м
Колір зелений
Вага 410 г

Відгуків поки що немає.

Галина / 29.07.2023
Якого року ця модель?
GAMA Professional - Україна
Вітаємо! 2023 року.
Галина / 28.07.2023
Якого року модель?
GAMA Professional - Україна
Вітаємо 2023 рік

Супутні та схожі