1 608.00 грн

Випрямляч для волосся GAMA ELEGANCE DIGITAL ARGAN (GI0201) є моделлю серії ARGAN - випрямлячів GAMA для використання з аргановою олією. Утюжок ELEGANCE, який так сподобався багатьом шанувальникам бренду, тепер в білому кольорі.

Серія випрямлячів GAMA ARGAN розроблена спеціально для використання з аргановою олією. Використання арганового масла сприяє значному поліпшенню стану здоров'я волосся. Вже після декількох використань волосся почне відновлювати свою структуру і здоров'я, стане міцнішим, еластичнішим і віднайде блиску. Корисні компоненти арганового масла будуть живити волосся від самих коренів до кінчиків, насичуючи вітамінами і мінералами. Комбінуючи застосування масла і утюжка, Ви багато разів підсилюєте вплив масла на волосся, а так само ефективно випрямляєте його.

Новинка оснащена довгими плаваючими пластинами з турмаліновим покриттям. Розмір пластин становить 25 x 120 мм. Завдяки таким великим пластинам, Ви зможете з легкістю вирівнювати навіть саме густе і довге волосся. Завдяки плаваючій системі пластини ідеально прилягають одна до одної, забезпечуючи максимальне зіткнення по всій площі незалежно від товщини пасма і його розподілу по пластинах. Так само плаваючий механізм компенсує зайвий тиск на волосся і вбереже його від можливих пошкоджень.

Турмалінове покриття володіє ідеальним ковзанням, що дозволить з легкістю проводити утюжок по волоссю, не травмуючи його. Завдяки властивості турмаліну вивільняти негативні іони, з перших торкань до пластин Ваше волосся буде захищатися від втрати вологи. Стимулюючи кутикулу до закриття, волосся утримає більшу частину своєї природної вологи, що вбереже його від втрати здоров'я.

Модель ELEGANCE DIGITAL ARGAN (GI0201) оснащена цифровим управлінням з LCD дисплеєм, на якому виводитися обрана температура протягом усього процесу роботи з випрямлячем. Функціонал моделі дозволяє регулювати температуру в межах від 150 до 230 C з кроком в 10 C. Широкий діапазон температур дозволяє використовувати модель з будь-яким типом волосся.

Додатково, модель GI0201 оснащена системою автоматичного відключення через 60 хвилин після включення пристрою. Так само модель має універсальне живлення 110 - 240 В, що дозволяє використовувати випрямляч в будь-якій країні світу.

Арганове масло можна застосовувати до або після укладання: просто додайте кілька крапель на вологе волосся, перед сушінням і укладанням. Ви можете використовувати його в якості зволожуючої маски до миття волосся, завдавши його перед миттям і трошки потримати в теплі, щоб волосся добре ввібрало його в себе. Для усунення ефекту кручення волосся, GAMA рекомендує нанести кілька крапель на сухе волосся, після використання випрямляча.

Особливості моделі ELEGANCE DIGITAL ARGAN (GI0201):

 • Тонкий і функціональний дизайн
 • Довгі пластини з турмаліновим покриттям
 • Розмір пластин 25 x 120 мм
 • Плаваюча система пластин
 • Цифровий LCD дисплей
 • Регулювання температури 150 - 230 C
 • Мережевий шнур 3 метри з обертанням на 360 градусів
 • Система автоматичного відключення
 • Подвійний вольтаж 110 - 240 В
 • Потужність 40 - 46 Вт
 • Вага 250 грам
 • Довжина корпусу 30 см

У комплекті:

 • Випрямляч
 • Арганова олія
Габарити длина утюжка 30 см
Серія ARGAN
Довжина нагрівальних пластин 120 мм
Максимальна температура нагрівання 230 C
Потужність 40 - 45 W
Ширина нагрівальних пластин 25 мм
Плаваючі пластини так
Покриття турмалін
Діапазон температури нагрівання 150-230 °C
Іонізація ні
Терморегулятор електронний
Кількість температурних режимів 8
Автовимкнення так
Подвійний вольтаж 110-240 В так
Довжина шнура 3 м
Колір білий
Вага 250 г
добрый вечер,нужен выпрямитель с турмалиновым покрытием,которым можно пользоваться на влажные волосы
GAMA Professiona - Україна
Вітаємо Вас! На даний момент жодної моделі для вологого волосся немає в асортименті. P11.WEDWIDE.HK - це була єдина модель для таких задач, але вона вже знята з виробництва. Спробуйте пошукати моделі інших виробників. Випрямляч для вологого волосся має мати у своїй конструкції спеціальні отвори для відводу пари. Звичайним випрямлячем можна тільки нашкодити волоссю.
Были большие надежды на этот утюжок, но... Из заявленного в характеристиках все соответствует реальной картине, что несомненно радует, но в пользовании он оказался далек от идеала. Утюжок очень сильно греется и придерживать его второй рукой при завивке локона без термоперчатки страшно, т.к. реально касаться только верхнего кончика, если сместить палец на см - уже очень горячо.
Вторая проблема в том, что у меня почему-то он сильно дергает волосы, как при накрутке, так и при выравнивании прядки. Пробовала разный обьем волос брать, даже совсем маленькую прядь - одно и то же. Сначала скольжение хорошее, а потом начинает драть волосы. Есть теория, что это из-за сухости волос. Буду пробовать дополнительно увлажнять.
Из самого маловажного - неудобное крепление, которое "закрывает" и "открывает" утюжок. Пока пробовали его "открыть" вместе с мужем, думали либо руки сломаем, либо сам прибор. Было вынесено решение не закрывать его вовсе, для его же блага :)
GAMA Professiona - Україна
Здравствуйте! Благодарим Вас за отзыв. Хотим уточнить, что все выпрямители в тонком исполнении греются снаружи. Тянуть волосы утюжок может по разными причинам, но в основном это индивидуальные особенности волос связанные их сухостью, при которой волосяная кутикула слишком открыта и чешуйки торчат в разные стороны. При прохождении выпрямителем по волосам скольжение хуже - отсюда и результат. Советуем Вам использовать хорошие увлажняющие маски для волос, возможно, необходимо пройти некоторые процедуры. Покупателям с сухими волосами мы советуем выпрямители только с наличием ионизации.
Доброго дня. Підскажіть чим дана модель відрізняється від УТЮЖОК GAMA BLOOM ELEGANCE LED PURPLE? бо мала такий і дуже задоволена. На вигляд і по характеристикам ніби дуже схожі.
GAMA Professiona - Україна
Вітаємо Вас ! Моделі технічно однакові. Різниця у кольорі та наявності масла у даній моделі.
Здравствуйте. А эту модель нужно использовать только с маслом, или можно и без???
GAMA Professiona - Україна
Здравствуйте! Можно как с маслом, так и без него
Здравствуйте, посоветуйте пожалуйста самый лучший утюжок, чтобы было обязательно турмалиновое покрытие с ионизацией сплавающими пластинами и с индикатором температуры, волосы осветлённые, пористые и ломкие( а также чтобы он подходил для кератинового выпрямления))
GAMA Professional
Здравствуйте! Посмотрите пожалуйста модель G-Style Oxy-Active IHT Wide & Long (SI0101)
Простите, не правильно выразилась =/
я имела в виду тонкий корпус, сам дизайн утюжка плоский.. не будут ли в результате получаться заломленные локоны, при накручивании пряди на утюжок? спасибо за ответ!)
GAMA Professional
Все зависит от техники накрутки, но квадратных локонов еще не получали на такой утюжок. Никаких заломов не будет. На утюжок волосы не накручиваются, как на плойку - делается просто залом или максимум с одной петлей и аккуратно протягиваются волосы
Добрый день!
Давно нравится этот утюжок, хочу заказать, но боюсь, что пластины слишком тонкие для накрутки локонов. Так ли это?
Знаю, что для этой функции подошел бы больше STARLIGHT, но и по цене он в 2 раза дороже(
Посоветуйте, пожалуйста, альтернативный вариант, если этот "не умеет" локоны. Спасибо!
GAMA Professional
Здравствуйте! Подкрутить волосы можно абсолютно любым утюжком. Ширина пластин в данном случае подбирается исходя их длины волос. Например, если волосы длинные (ниже лопаток), то и пластины нужно смотреть шириной 28 - 35 мм. Если же волосы короткие, то сгодится и утюжок с более узкими пластинами 22 - 25 мм. Ширина пластин 23 - 25 мм считается стандартной и подходит для большинства случаев. Если же Вы хотите объемную завивку, то лучше конечно модель с более широкими пластинами, например STARLIGHT. Если же у Вас волосы длинные и хочется объемный кудрей, то советуем модель X-Wide (P21.XWIDE.PTC) или CP1 NOVA DIGITAL W&L 5D THERAPY (GI0301)
Здраствуйье, присутствует в данной модели ионизация ?
GAMA Professional
Здравствуйте! Ионизации в данной модели нет.
Добрый день. Засматриваюсь на данную модель из-за возможноси использования с маслом, но не уверена подойдет ли она мне. У меня довольно тонкие слабые волосы (+интенсивно выпадают), из-за чего имеют свойство закручиваться на кончиках в разные стороны. После сушки обычно пушаться и электируются. Мне кажется, мне нужно что-то с возможностью устанавливать температуру в рамках 130-140 градусов. Хотелось бы максимально безопасно выравнивать и не ухудшить состояние еще больше. Порекомендуйте на какой модели остановить выбор? Заранее благодарю.
GAMA Professional
Здравствуйте! Во-первых нужно иметь четкое представление, что электроинструмент не панацея и волосы нужно лечить и ухаживать за ними. Чтобы безопасно выровнять волосы в Вашем случае подойдет и данная модель. Пластины хорошо скользят, а использование масла поможет улучшить состояние кончиков. Но рекомендуем Вам так же обратится к врачу, чтобы выяснить причину выпадания волос, не забывать о термозащите при выпрямлении, а так же приобрести хорошую питающую маску для волос с натуральными компонентами.
Подскажите разницу между этой моделью и ELEGANCE DIGITAL (P21.ELEGANCE.DGT)? По толщине одинаковые?
GAMA Professional
Здравствуйте! Ширина пластин одинаковая. Разница только в конструкции пластин. У данной модели пластины рассчитаны на работу с маслом. Корпус, габариты моделей идентичны

Ще не було питань.

Теги: арган, елеганс