1 608.00 грн 1 448.00 грн

Випрямляч для волосся GAMA ELEGANCE DIGITAL ARGAN (GI0201) є моделлю серії ARGAN - випрямлячів GAMA для використання з аргановою олією. Утюжок ELEGANCE, який так сподобався багатьом шанувальникам бренду, тепер в білому кольорі.

Серія випрямлячів GAMA ARGAN розроблена спеціально для використання з аргановою олією. Використання арганового масла сприяє значному поліпшенню стану здоров'я волосся. Вже після декількох використань волосся почне відновлювати свою структуру і здоров'я, стане міцнішим, еластичнішим і віднайде блиску. Корисні компоненти арганового масла будуть живити волосся від самих коренів до кінчиків, насичуючи вітамінами і мінералами. Комбінуючи застосування масла і утюжка, Ви багато разів підсилюєте вплив масла на волосся, а так само ефективно випрямляєте його.

Новинка оснащена довгими плаваючими пластинами з турмаліновим покриттям. Розмір пластин становить 25 x 120 мм. Завдяки таким великим пластинам, Ви зможете з легкістю вирівнювати навіть саме густе і довге волосся. Завдяки плаваючій системі пластини ідеально прилягають одна до одної, забезпечуючи максимальне зіткнення по всій площі незалежно від товщини пасма і його розподілу по пластинах. Так само плаваючий механізм компенсує зайвий тиск на волосся і вбереже його від можливих пошкоджень.

Турмалінове покриття володіє ідеальним ковзанням, що дозволить з легкістю проводити утюжок по волоссю, не травмуючи його. Завдяки властивості турмаліну вивільняти негативні іони, з перших торкань до пластин Ваше волосся буде захищатися від втрати вологи. Стимулюючи кутикулу до закриття, волосся утримає більшу частину своєї природної вологи, що вбереже його від втрати здоров'я.

Модель ELEGANCE DIGITAL ARGAN (GI0201) оснащена цифровим управлінням з LCD дисплеєм, на якому виводитися обрана температура протягом усього процесу роботи з випрямлячем. Функціонал моделі дозволяє регулювати температуру в межах від 150 до 230 C з кроком в 10 C. Широкий діапазон температур дозволяє використовувати модель з будь-яким типом волосся.

Додатково, модель GI0201 оснащена системою автоматичного відключення через 60 хвилин після включення пристрою. Так само модель має універсальне живлення 110 - 240 В, що дозволяє використовувати випрямляч в будь-якій країні світу.

Арганове масло можна застосовувати до або після укладання: просто додайте кілька крапель на вологе волосся, перед сушінням і укладанням. Ви можете використовувати його в якості зволожуючої маски до миття волосся, завдавши його перед миттям і трошки потримати в теплі, щоб волосся добре ввібрало його в себе. Для усунення ефекту кручення волосся, GAMA рекомендує нанести кілька крапель на сухе волосся, після використання випрямляча.

Особливості моделі ELEGANCE DIGITAL ARGAN (GI0201):

 • Тонкий і функціональний дизайн
 • Довгі пластини з турмаліновим покриттям
 • Розмір пластин 25 x 120 мм
 • Плаваюча система пластин
 • Цифровий LCD дисплей
 • Регулювання температури 150 - 230 C
 • Мережевий шнур 3 метри з обертанням на 360 градусів
 • Система автоматичного відключення
 • Подвійний вольтаж 110 - 240 В
 • Потужність 40 - 46 Вт
 • Вага 250 грам
 • Довжина корпусу 30 см

У комплекті:

 • Випрямляч
 • Арганова олія
Серія ARGAN
Максимальна температура нагрівання 230 C
Покриття турмалін
Потужність 40 - 45 W
Іонізація ні
Терморегулятор електронний
Кількість температурних режимів 8
Автовимкнення так
Подвійний вольтаж 110-240 В так
Довжина шнура 3 м
Колір білий
Довжина нагрівальних пластин 120 мм
Ширина нагрівальних пластин 25 мм
Плаваючі пластини так
Діапазон температури нагрівання 150-230 °C
Габарити длина утюжка 30 см
Вага 250 г

Ще не було питань.

Теги: арган, елеганс