1 880.00 грн

GAMA LED 4D Titanio GI2511 – це функціональний, оснащений новітніми технологіями випрямляч для волосся. Випрямляч з ефективною системою захисту волосся тепер зможуть оцінити володарки довгого та густого волосся, адже модель спроектована спеціально для Вас. Модель яскраво виділяється із усього модельного ряду професійних випрямлячів GAMA.

Випрямляч GAMA GI2511 оснащений рухомими титановими пластинами розміром 30 x 120 мм. Збільшена ширина і довжина пластин значно збільшує площу прогріву пасма волосся, а також збільшує ефективність випрямлення на довгому волоссі. Широкі пластини краще і швидше прогрівають волосся, що дозволить Вам працювати швидше і набагато ефективніше за один прохід пасма. Магазин www.gama.in.ua рекомендує цю модель до використання як в салоні, так і в домашніх цілях при роботі зі середнім та довгим волоссям. Широка пластина забезпечить більший і красивіший локон при виконанні підкручування волосся на утюжок. Титанові пластини відмінно ковзають по волоссю, а також рівномірно розподіляють тепло по всій площі, забезпечуючи якісне випрямлення. Титанові пластини краще справляються з тендітним і слабким волоссям на менших температурах.

Універсальність моделі LED 4D Titanio підкреслює електронний терморегулятор з LED індикацією, який дозволить Вам вибирати один із 6 режимів нагріву в діапазоні від 130 до 230 C. Таким чином, Ви зможете максимально точно підібрати необхідну температуру для роботи з будь-яким волоссям незалежно від його стану. У моделі передбачено функцію автоматичного блокування вибраного режиму нагріву, щоб у процесі роботи ви випадково не змогли його змінити.

GAMA LED 4D Titanio GI2511 оснащений революційною технологією GAMA Active Ozone 3 Ion. Це не просто система іонізації - це спеціальний пристрій, що генерує негативні іони з молекулами озону. Ця технологія надає захисні функції та відновлювальні процеси завдяки проникненню молекул озону у шкіру голови. Технологія сприяє очищенню шкіри голови та стимулюванню кровообігу, чим підвищується живлення цибулин волосся.

Дизайн моделі традиційний та ергономічний. Сам корпус має закруглену форму що значно спрощує створення завивки на випрямляч. Модель має систему автоматичного відключення через 60 хвилин, що підвищує безпеку та економію електрики. Випрямляч може бути використаний у будь-якій країні світу завдяки універсальному живленню 110 – 240 В.

Особливості моделі GAMA LED 4D Titanio GI2511:

  • Рухомі титанові пластини розміром 30 x 120 мм.
  • Технологія Active Ozone 3 Ion – захист волосся та кольору
  • IHT технологія миттєвого рівномірного нагрівання
  • LED індикатор – робоча температура завжди під контролем від 130 до 230°C
  • Округлий дизайн – можливість створення локонів
  • Система плаваючих пластин запобігатиме зайвому тиску на волосся
  • Поворотний шнур на 360°, максимальна простота використання

У комплекті:

  • Випрямляч
  • Документація
Довжина нагрівальних пластин 120 мм
Максимальна температура нагрівання 230 C
Потужність 50 W
Ширина нагрівальних пластин 30 мм
Плаваючі пластини так
Покриття титан
Іонізація так
Терморегулятор електронний
Кількість температурних режимів 6
Автовимкнення так
Подвійний вольтаж 110-240 В так
Довжина шнура 3 м
Колір чорний

Відгуків поки що немає.

Анна / 20.12.2023
Скажіть будь ласка, коли очікувати цю модель знов у наявності?
GAMA Professional - Україна
Вітаємо! Орієнтовно після нового року мають прийти ці моделі.
Юлія / 30.05.2023
Доброго дня скажіть будьласка чи підійде ця модель для густого фарбованого .ламкого та кучерявого волосся.Дякую
GAMA Professional - Україна
Вітаємо! Модель без проблем Вам підійде.
Ирина / 05.05.2023
Доброго дня підкажіть будь ласка, пластини виходять по боках за межі корпусу?
GAMA Professional - Україна
Вітаємо! Пластини в рівень із корпусом.
Камилла / 01.05.2023
Добрий день. Чи підійде ця модель для роботи з кератином та ботоксом?
GAMA Professional - Україна
Вітаємо! Так підійде
Юлія / 17.03.2023
Підкажіть,будь ласка, яка довжина вирівнювача,чи нагрівається корпус? Обираю між цим та GAMA CP1 NOVA 5D SENSI. Який краще обрати? Волосся фарбоване, ламке, по довжині до середини спини.
GAMA Professional - Україна
Вітаємо! Довжина стандартна - близько 31 см. Для вашого волосся модель цілком підійде. Моделі SENSI зараз немає в наявності, тай функціонально вони майже однакові.

Теги: гама тітаніо