Якість і особливості матеріалів, використовуваних в продуктах GA.MA Professional, впливає на результат укладання. Особливо це стосується плойок для завивки та випрямлення волосся. Завдяки великій лінійці продукції люди, яким подобається продукція GA.MA Professional, можуть вибрати інструмент виходячи зі своїх переваг і побажань до укладання.

При виготовленні сучасних плойок GAMA Professional використовує три різновиди покриття для нагрівальних пластин випрямлячів і робочої поверхні плойок: турмалінове, титанове і керамічне покриття.


Турмалінове покриття

Шар турмаліну, яким покриті робочі поверхні плойок, допомагає захищати волосся, роблячи його блискучим м'яким і шовковистим. Для тих, хто вибирає інструменти з даним матеріалом робочої поверхні, GA.MA Professional гарантує максимальний захист волосся і високі професійні результати укладання.

Титанове покриття

Основною характеристикою професійних продуктів є легкість і міцність. Титан, яким покрита робоча поверхня плойок, робить випрямляч для волосся або плойку GAMA довговічними і міцними, дуже легким і маневреними, гарантуючи в той же час делікатне ставлення до волосся.

Керамічне покриття

Керамічне покриття в основному використовується на нагрівальних пластинах випрямлячів GAMA. Подібні пластини рівномірно гріються і особливо делікатні для волосся, допомагаючи уникати великого термічного навантаження на волосся, яке може його пошкодити. Волосся вільне і природне.

30.09.2014

Коментарі 0